27° Niedziela
22 Lipca

Pon

Wt

Śrmap

Rekordowo długa majówka przed nami

Świąteczny relaks dobiega końca. Jednak na kolejny prawdziwie długi wypoczynek nie trzeba długo czekać. W tym roku majówka układa się dla nas bardzo korzystnie.

Wystarczy, że weźmiemy trzy dni urlopu, a wolne będziemy mieli aż... dziewięć dni! Jak to możliwe? 1 maja przypada we wtorek, a 3 maja w czwartek to oznacza, że wystarczy wziąć trzy dni wolnego – 30 kwietnia (poniedziałek), 2 maja (środa) i 4 maja (piątek) by cieszyć się aż dziewięcioma dniami wolnego. Długi weekend zaczniemy już 28 kwietnia w sobotę, a skończymy w niedzielę 6 maja!

Na kolejny przedłużony weekend poczekamy niecały miesiąc. Na przełomie maja i czerwca, bowiem Boże Ciało przypada w tym roku 31 maja. Wystarczy wolny piątek (1 czerwca) i mamy czterodniowy weekend. 

A Wy macie już pomysł na spędzenie majówki?


Anna Zwolińska
anna.wolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Dokładnie Szczurołap! Już te same lenie co zawsze planują wolne...

Szczurolap

Banda nierobow, jak tu wykombinować żeby nie robić. Gonilbym takich pracowników leni nierobow!!!

PiS

Pięknie się to układa dzięki temu będą mógł się jeszcze lepiej przygotować do pięknych uroczystości w kolejną miesięcznicę zamachu w Smoleńsku. Podczas zamachu został zabity Pan Prezydent Tysiąćlecia Pan Profesor Lech Kaczyński. Jego Wielki Brat a Nasz Wódz Pan Naczelnik Państwa Pan Prezes Jarosław Kaczyński kieruje Naszym krajem prosto do celu.

Gość

tak ,na majowke mam juz plan.. Spedze ja tradycyjnie na Roztoczu......