25° Wtorek
18 Września

Śr

Seweryn Dębiński

Remont 447: zakładka informacyjna na stronie KM

Koleje Mazowieckie utworzyły na swojej stronie internetowej specjalną zakładkę, w której podróżni mają znaleźć wszystko co potrzeba na temat remontu linii 447. Informacje mają być aktualizowane na bieżąco.

– Wydział Sprzedaży i Informacji Pasażerskiej Spółki „Koleje Mazowieckie – KM” uprzejmie informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. na linii 447 na odcinku Warszawa Włochy – Grodzisk Mazowiecki oraz na linii nr 3 Warszawa – Łowicz Główny, Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” na swojej stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl w zakładce Modernizacja linii 447 (Modernizacja odcinka Grodzisk Maz. – Warszawa) – poinformowały Koleje Mazowieckie.

Co znajdziemy w zakładce? Między innymi informacje o zmianach w rozkładach jazdy pociągów, uruchomieniu zastępczej komunikacji autobusowej wraz ze schematem alternatywnych połączeń i rozkładami jazdy autobusów, szczególnych zasadach honorowania biletów KM i ZTM, a także zasadach dokonywania zwrotu biletów okresowych: tygodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych i kwartalnych dla podróżnych, którzy rezygnują z przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich. 

Zakładkę znajdziecie TUTAJ.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość23

W Piastowie rozkopali przejście podziemne w maju, do tej pory jest dziura, ktoś tam coś robi i się kręci ale za wiele nie widać żeby było zrobione. Tak samo będzie z tym remontem. W Pruszkowie zamkną przejście podziemne, które oddali do użytku 2 lata temu. Ciekawe jak ludzie będą przechodzić na drugą stronę bo wtedy rozebrali przejście nad torami. A co będzie na Włochach? Tam też rozwalą przejście i je zamkną. Jak najbardziej należy wyremontować linię podmiejską bo jest mocno zaniedbana ale można było to zrobić etapami już dawno. NA tej linii były już zamknięcia kilkukrotne w ciągu 10 lat. Oczywiście jeden Janusz z drugim nie pomyśleli, żeby podejść do tego z głową. Teraz musieli to zrobić bo by PKP PLK nie dostało dofinansowania z Unii, będzie tak jak zawsze, w listopadzie zrobi się zimno i nikt nie będzie robić nic do wiosny. W przyszłe wakacje się okaże, że remont się przedłuży bo nie zdążą, jaki peszek. Za 4-5 lat będzie hasło, że znowu potrzebny remont bo komuś potrzebna jest kasa, PKP PLK to pasożyt i patologia.

Ale kak?

Jeden autobus za jeden pociąg?? Chyba kogoś boiepauo

Gość

witam mam pytanie a co przez żbików oraz bąki będzie jezdziło

Gość

A przystanek w Parzniewie w polu, przy starym przejeździe (planowany tunel), nowym przejeździe (planowany wiadukt - Paszkowianka)? Teoretycznie osiedle na południowym krańcu od linii kolejowej to część Pruszkowa, zaraz za nimi zaczyna się gmina Brwinów wraz z miejscowością Parzniew, natomiast centrum miejscowości jest 1,5 km dalej.

Gość

O, jak mi zrobili dobrze! Przystanek autobusowy w stronę Grodziska tuż za rondem 200 m od domku. Autobus z Grodziska będzie się zatrzymywał na przystanku przy Carrefourze. Kursy co 15 minut. Jest pięknie pod warunkiem, że nie będzie korków. :)))

Gość

i dobrze, ze jest remont, nie bede musial latac cala olowkowa i pol osiedla do pkp.