°


Facebook: Arkadiusz Kosiński

Remont DW 720 zakończony

Remont fragmentu drogi wojewódzkiej nr 720 w Brwinowie został w pełni zakończony. Wisienką na torcie było wykonanie poziomego oznakowania drogi.

Prace drogowe rozpoczęły się wraz z początkiem sierpnia i trwały kilka dni. Chodzi o 170 mb drogi wojewódzkiej na odcinku od przejścia dla pieszych przy kościele do „zebry” tuż przy tunelu. Mimo, że wymiana nakładki asfaltowej została dość szybko przeprowadzona, to brakowało znaków poziomych. Te właśnie się pojawiły. 

Zdjęciem świeżo wyremontowanej ulicy pochwalił się na Facebooku burmistrz gminy. – A jezdnia drogi wojewódzkiej nr 720 na brwinowskim rynku, po remoncie nawierzchni i odtworzeniu oznakowania poziomego wygląda dzisiaj tak (patrz zdjęcie) – napisał Arkadiusz Kosiński, burmistrza Brwinowa. – Chyba warto było przez 3 dni (1 dzień - frezowanie, 2 dzień - nakładka asfaltowa po północnej i wschodniej strony, 3 dzień - nakładka asfaltowa po południowej i zachodniej stronie) się przemęczyć? – dopytuje.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 12

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Kładka nad tunelem jest bez sensu bo kto będzie będzie się męczył pod góre jak ma w linii prostej?Choć te przejście przez pasy na zakręcie jest beznadziejne,cud że nie ma tam wypadków z pieszymi.

brwinowianin

Komediowo.pl - kiedy czytam te złowrogie komentarze. Czyli wszyscy jesteście zadowoleni że w Brwinowie 80% ulic jest dziurawych pamiętające lata 1980... i wierzycie w to że Brwinowa nie stać na położenie nowych asfaltów bo jesteśmy biedni :)? Skoro tak to trzeba było poprzeć projekt wielkiej Warszawy , wówczas dołączylibyśmy do silniejszego.

KEJ

Kkk: ty czymś zabłyśnij a nie po polaczkowemu zazdrościsz brwinowianinowi że Szwajcarię zwiedza

Gość

No i moderator nie dodał mojego komentarza, bo objechałem kogoś. Niemniej jednak @brwiniowianin to kawał .... Widzę po komentarzach że miałem racją pisząc wczoraj swój komentarz, ale chyba za dużo przekleństw użyłem. Niemniej jednak Pan który wypoczywa w Szwajcarii nie powinien zabierać głosu !!! Nasz Burmistrz robi tyle na ile mu pozwala budżet, a jakaś menda niech nie odzywa się, albo niech się upubliczni.

Patola z Sochaczewsk

Jeden madrzejszy od drugiego. Ta droga nie jest gminna ani powiatowa ) jak Sam 3 cyfrowy number wskazuje jest WOJEWODZKA.

Gość

@brwinowianin: w Szwajcarii byłaby nawierzchnia z kostki granitowej - oczywiście przestrzeń byłaby wyniesiona - poza tym byłoby ograniczenie do max. 30, i pierwszeństwo ruchu pieszych. A do tego porządek z parkowaniem.

Kkk

@brwinowianin zostań w tej Szwajcarii tam na pewno potrzebują wszechwiedzących, wybitnych geniuszy!

Gość

To przejście obok tunelu powinno być nad tunele. Jaki jest problem zrobić kładkę dla pieszych?

Gość

Obydwa przejścia są mega niebezpieczne, to na zakręcie i do przy tunelu. Nie widać czasem czy idzie pieszy i trzeba jechać na czuja. Nie mówiąc już o tym, że w zimę przepuszczenie pieszego = brak możliwości ruszenia pod oblodzony tunel którego nikt nie odśnieża

none

Panu burmistrzowi to bym radził zacząć sprawdzać, czy prace są wykonywane zgodnie ze specyfikacją. Bo mam wrażenie, że prawe w ramach naprawy dróg gminnych są dalekie od wymagań gminy i zaraz zaczną się (uzasadnione) skargi mieszkańców, że gmina odstawia fuszerkę...

Gość

To przejście dla pieszych przy zakręcie, które jest widoczne na zdjęciu, wymyślił jakiś kretyn. Powinni dwa przejścia (z tym przy kościele) połączyć w jedno i zrobić nowe po środku. Miejsce jest bardzo niebezpieczne dla pieszych.

brwinowianin

Koń by się uśmiał z takiej...FUSZERKI ! Jak można takim symbolicznym niczym się jeszcze chwalić?! Akurat jestem w Szwajcarii na urlopie i takie nakładki to tu wykonuje sie w 24godz. i znacznie więcej! Już nie wspomnę że pozostałe asfalty na brwinowskim rynku wciąż są dziurawe! Jak to komicznie teraz wygląda. To jesteśmy aż tak biedni że nie stać było żeby na całym rynku wymienić asfalt? A poza tym to nie jest sukces burmistrza, ponieważ droga 720 należy do powiatu. Sukcesem burmistrza byłoby gdyby rzeczywiście na pozostałej części rynku wymienił asfalt! Dostaje paraliżu mózgu kiedy czytam o takim mydleniu oczu takimi błachymi sprawami! i MAMY SIĘ Z TEGO CIESZYĆ ? Gdyby w Szwajcarii burmistrzowie miast chwalili się takimi błachymi inwestycjami - (nakłada asfaltu o długości 170mb) - to społeczeństwo chyba by uznało że są psychicznie chorzy :):) .No masakra!