27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


Wiesława Kwiatkowska/Facebook

Remontują mieszkania komunalne

Trwa remont lokali mieszkalnych przy ul. Wojska Polskiego 85 oraz Piłsudskiego 9 w Milanówku. Po zakończeniu prac osiedlą się tam najbardziej potrzebujące rodziny.

O postępach w remoncie poinformowała burmistrz miasta-ogrodu, Wiesława Kwiatkowska: – W tym roku udało się wyłonić wykonawcę na remont i przebudowę lokali gminnych. Prace już zostały rozpoczęte! Cieszy mnie to tym bardziej, że gmina powiększy zasób lokali komunalnych, których tak nam brakuje. Nowe mieszkania zostaną utworzone na ulicy Wojska Polskiego 85 oraz Piłsudskiego 9.

Największe zmiany zaplanowano w budynku przy ul. Wojska Polskiego 85, gdzie modernizacja obejmuje cztery mieszkania. Chodzi o lokale z numerami 3, 5, 6 i 8. Przebudowany zostanie też punkt usługowy pod tym adresem, a cały budynek zostanie ocieplony.

Zakres prac jest bardzo duży, obejmuje m.in. skucie zawilgoconych tynków, osuszenie i odgrzybienie ścian, wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej, remont podłogi i łazienek, montaż stolarki okiennej, naprawę posadzek pod schodami, rozbiórkę ścianek działowych i ustawienie nowych. Przed wejściem pojawi się pochylnia dla wózków. Poza ociepleniem wyremontowany zostanie dach budynku.

Przy ul. Piłsudskiego 9 wykonany zostanie remont dachu, a powierzchnia będzie dostosowana do potrzeb mieszkalnych. Na przeprowadzenie prac Milanówek otrzymał 30 proc. dofinansowania z Banku Gospodarki Komunalnej.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Strzała z pod 8

Tylko frajerzy legalnie pracują. mam taki socjal a free że możecie kredyciarze mi pozazdrościć. W lipcu nie mam się gdzie podziać bo remontujecie mi lokal więc 14 dni na Majorce. Pozdrawiam pracujących.

Gośćolo

Zobaczcie jakie samochody parkują pod lokalami komunalnymi a potem zastanówcie się czy Was na takie auta stać pracując uczciwie i spłacając kredyt na mieszkanie?

Gość

Q....... mercedesa im jeszcze kupcie , wszyscy wiedzą że za90 % zaświadczeń o zarobkach jest lipnych, nie wiedzą tylko ci którzy doskonale sobie żyją z trwonienia publicznych pieniędzy