16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Urząd Gminy w Brwinowie

Remontują mostek nad Utratą

Na zlecenie urzędu gminy w Brwinowie rozpoczęła się naprawa lokalnej przeprawy przez rzekę Utrata na granicy z gminą Ożarów Mazowiecki. Remont potrwa do końca października.

Ta niewielka przeprawa łącząca miejscowości Wolica i Krosna, doczeka się dość gruntownego remontu. – Most w ciągu ulicy Uroczej od strony miejscowości Wolica i ulicy Nadrzecznej od strony Krosny wymaga między innymi napraw konstrukcji barier, napraw antykorozyjnych, uzupełnień betonu i innych drobnych prac – informuje brwinowski urząd gminy.

Prace pochłoną ponad 100 tys zł, ale kosztami tej inwestycji Brwinów po równo dzieli się z Ożarowem. – Połowa mostu leży w gminie Ożarów Maz., połowa w gminie Brwinów. Na czas prowadzenia robót na remontowanym obiekcie  całkowicie wstrzymano ruch pojazdów, natomiast w związku z pracami przy barierach, ze względów bezpieczeństwa, okresowo wstrzymano także ruch pieszy – zaznaczają urzędnicy.

Prace remontowe mostu powinny zostać zakończone do 30 października 2018 r.


Ewelina Latosek
ewelina.latosek@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Tomek

Tak gościu bo widzę różnice w tym jak wygląda miasto i inwestycje jakie są przeprowadzane w ostatnich latach. Guzik może zamiatal ulice bo tylko do tego się nadawał ale nic więcej nie robił. A tak na marginesie to nie wszystkie ulice należą do miasta i nie miasto jest odpowiedzialne za ich sprzątanie.

Gość

"Tomek" czyżby kolejny wielbiciel Miłościwych Nam Panujący

Tomek

Brwinowianin to nie pisz już bo się powtarzasz i nudne to już jest. Zgłoś się do urzędu może potrzebują kogoś do zamiatania ulic to będziesz miał ulubione zajęcie.

brwinowianin

JUŻ NIE MAM SIŁY PISAĆ O BRUDNYCH ULICACH W GMINIE BWINÓW... Tym razem - Parzniew, - już studzienki zarosły ziemią i wyrasta zielsko ... Jaki sens więc rozbić kosztowne odwodnienia ulic skoro nie dba się o konserwacje infrastruktury?!

Gość

Czy już są znani kandydaci na burmistrza Brwinowa?

Daro

Towar, czyli po gumki !

Gość

Będzie wreszcie lepszy dojazd po towar :)

Gość

Czyli można się dogadać i podzielić kosztami z sąsiednią gminą, ale już w sprawie Działkowej nie można się dogadać z Pruszkowem.

Andrew

Wreszcie! To byl koszmar!