17° Poniedziałek
15 Października

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

AMS Komorów FB/Robert Lewandowski FB

Robert Lewandowski dla Antosia. Wylicytuj koszulkę z podpisem

6-letni Antek, mały piłkarz Akademii Młodego Sportowca Komorów, zmaga się z białaczką. W najbliższą niedzielę w szkole przy al. Marii Dąbrowskiej odbędzie się festyn na jego rzecz. Do wylicytowania m.in. koszulka z podpisem Roberta Lewandowskiego i rakieta tenisowa sióstr Radwańskich.

Chłopiec od roku walczy z poważną chorobą. W potrzebie pomagają mu klubowi koledzy z Akademii Młodego Sportowca w Komorowie. – Treningi piłki nożnej od zawsze sprawiały mu ogromną radość, bo piłka nożna jest jego wielką pasją. Niestety los trochę pomieszał i dość wcześnie 6-letni Antoś ma przed sobą najważniejszy mecz. Jego meczem jest walka z chorobą jaką jest białaczka. Wiadomość spadła na Antosia i jego rodziców nagle tak jak na nas wszystkich. Nadal jest nam ciężko w to uwierzyć. Nie zastanawiając się długo postanowiliśmy nie siedzieć z założonymi rękoma i zrobić coś aby łatwiej Antosiowi i jego rodzicom było przejść przez ten ciężki czas – piszą organizatorzy festynu dla chłopca.

Mobilizacja odniosła skutek, o czym będzie można przekonać się już w najbliższą niedzielę. – Wspólnie z rodzicami z akademii, rodzicami ze szkoły i dobrymi ludźmi ze świata sportu, mediów oraz innymi osobami o wielkim sercu organizujemy charytatywny festyn kulturalno-sportowy, gdzie będzie zorganizowana zbiórka pieniędzy, która wesprze Antosia leczenie. Akcja charytatywna odbędzie się 7 stycznia 2018 roku w hali sportowej w Zespole Szkół przy alei Marii Dąbrowskiej 20/12 w Komorowie. Wszystko toczy się bardzo szybko i już po kilku dniach udało się zgromadzić wiele gadżetów od osób związanych ze sportem czy mediami, ale nie tylko. Na festynie zorganizujemy różne pokazy sportowe , występy taneczne i inne atrakcje.Wszystkie rzeczy które zostaną przekazane na aukcję zlicytujemy podczas festynu – czytamy na facebookowej stronie wydarzenia.

Przedmioty na licytację dla Antka przekazali znani sportowcy. Szczytny cel będzie można wesprzeć kupując koszulki z podpisami Roberta Lewandowskiego, Michała Pazdana, piłki z autografem Marcina Gortata czy rakiety tenisowej podarowanej przez Agnieszkę i Urszulę Radwańskie. Początek o godz. 11.00.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Adam

Zzz ja tylko oceniam po wywiadzie jaki on przeszedl u Kuby Wojewodzkiego. Lewy wypad fatalnie. I ta jego Panna to samo!

Huncwot

A kto to wogole ten lewandoski?

Zzz

@BRWINÓW @Adam jesteście typowe polaczki cwaniaczki, zazdrościcie i dlatego jad się wylewa.

BRWINÓW

za darmo bym nie chciał

Adam

Lewandowski to porazka koles. Zero inteligencji. Tak jak ta jego kobieta!