16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Archiwum

Ruszają konsultacje w sprawie milanowskiego basenu

W dniach 27-30 sierpnia odbędą się w Milanówku konsultacje burmistrza miasta-ogrodu z mieszkańcami w sprawie koncepcji zagospodarowania otwartego basenu.

– Wiem jak bardzo zależy Państwu na basenie miejskim i proszę wierzyć – mi również. Od momentu jego zamknięcia trwają przygotowania do pozyskania środków na budowę nowego kompleksu. Zostały opracowane 4 koncepcje zagospodarowania terenu Kąpieliska Miejskiego – kieruje swoją wypowiedź do mieszkańców burmistrz Milanówka Wiesława Kwiatkowska.

Konsultacje będą trwały od 27 sierpnia do 30, w godz. 16.00 – 18.00. Miejsce spotkania to Miejskie Podwórko przy ul. Sportowej 70B. – Zależy mi, aby nowy basen spełniał Państwa oczekiwania, dlatego gorąco zachęcam do udziału w konsultacjach – zachęca Kwiatkowska.

 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

BurmistrzBrwinowa

Brwinowianinie (2018.08.26 godz. 10:10), mam wrażenie, że ma Pan/Pani jakiś kompleks, bowiem cokolwiek się nie wydarzy, narzeka Pan na Gminę Brwinów (nawiasem mówiąc, zakrawa to trochę na masochizm, że Pan/Pani nadal tutaj mieszka). Odnosząc się do Pana/Pani anonimowego komentarza, pragnę zauważyć, iż w ubiegłym roku zakończyliśmy opracowanie dokumentacji projektowej i uzyskaliśmy pozwolenie na budowę otwartej strefy rekreacji na terenie ok. 5 ha położonym pomiędzy Osiedlem na ul. Sochaczewskiej a przedszkolem przy ul. Piłsudskiego. Projekt był konsultowany z mieszkańcami, o czym w swoim czasie donosił również portal WPR24.pl. Na terenie otwartej strefy rekreacji zaprojektowaliśmy odkryty basen letni, w którym woda będzie podgrzewaną solarami, co powinno zapewnić jego funkcjonowanie od początku maja do połowy września. Planuję realizację tego odkrytego basenu w następnej kadencji. Jednocześnie pragnę dodać, że basenu krytego na pewno nie wybudujemy w Brwinowie w ciągu najbliższych 10 lat, bowiem mamy ważniejsze priorytety - pieniądze musimy przeznaczyć m.in. na budowę przedszkola w Żółwinie (10 mln), kompleksu szkolno-przedszkolnego w Parzniewie (50 mln), rozbudowę szkoły w Żółwinie (10 mln), budowę hali sportowej w Otrębusach (8 mln), budowę kanalizacji sanitarnej w Owczarni i Żółwinie, przebudowy kolejnych dróg, ... Kryty basen nie jest inwestycją pierwszej potrzeby. Pozdrawiam. Arkadiusz Kosiński. Burmistrz Gminy Brwinów. Zapraszam na mój profil FB: www.fb.com/Arkadiusz.Kosinski

Gość

Chyba nadchodzą wybory :/

brwinowianin

tacy ludzie jak brwinowianie mogą sobie tylko pomarzyć o basenie, no może dopiero za 100 lat ....... jak wymrze to pokolenie zacofanych ludzi , którzy obecnie okupują brwinowski urząd.

Aro

:jak państwu zależy: nooo mi np. też baaardzo zależy abym w innym mieście mógł chodzic na basen!!! a to w pruszkowie nie ma zebym musiał jeździć np. do Milanówka, hah wspaniała reklama dla nas..... wpr pruszkow, dobrze dla innych, takie moto naszych wspaniałych władz....

Wupra

Milanowek to straszne miejsce. Lansuja sie a poziom zenada. Jak ten basen!

'Dorobek' PO- żeby b

25 MILIARDÓW -ratowanie strefy euro 430 MILIONY -na prezydencję Polski w UE 182 Milion kosztowała nas NIEWIDZIALNA elektrownia 6 MILIONÓW-koszta lotow tuska 90 MILIONÓW -referendum bronka komoruskiego 100 MILIONÓW ROCZNIE-premie w ministerstwach 7 MILIONÓW-na śpiewającego Hey Jude tuska (!) 49 MLIONÓW-portal Empatia 66 MILIONÓW -portal urzedu marszałkowskiego. W CIĄGU ZALEDWIE 2 LAT TUSK na nagrody! przeznaczyl z budżetu 122 MILIONY! rostowski VINCENT 42,7 MILIONÓW ZŁOTYCH.Pawljak 23,7MILIONÓW ZLOTYCH Fedak 15,2 MILIONÓW Sawicki MILIONÓW ZŁOTYCH... To tak z grubsza ,wypisać więcej?