27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


mat. prasowe

Sala zabaw Fikołki w Nowej Stacji

W centrum handlowym powstającym w Pruszkowie znajdzie się również miejsce na atrakcje dla dzieci. Nowym najemcą Nowej Stacji jest firma Fikołki, która stworzy salę zabaw.

Nowa Stacja ma być pierwszym centrum handlowym w Pruszkowie. Obiekt powstaje w rejonie ulic Sienkiewicza, Staszica i Ołówkowej. Centrum ma otworzyć swoje podwoje w czwartym kwartale 2018 r. Inwestorzy Nowej Stacji prowadzą już proces komercjalizacji obiektu. Wiemy już, że w centrum znajdziemy m.in. Multikino, KFC, CCC, H&M, Carrefour, RTVeuroAGD, Super-Pharm oraz biura podróży Itaka i Rainbow. W ostatnich dniach do grona najemców dołączyła firma Fikołki, która w Nowej Stacji stworzy salę zabaw.

Gigantyczna strefa rozrywki to charakterystyczny element Nowej Stacji. Na szeroko rozumianą rozrywkę zostanie przeznaczona aż 1/5 powierzchni całego centrum. Oprócz kina i klubu fitness w Nowej Stacji powstanie nowoczesna sala zabaw z pracowniami edukacyjnymi. – Największe wrażenie na gościach robią sale tematyczne, przystosowane do organizacji zajęć naukowych i hobbystycznych. Profesjonalnie wyposażona Sala Kulinarna oraz Sala Eksperymentów z rzutnikiem i fiolkami to miejsce, w których dzieci w wieku 4-10 lat rozwijają własne pasje. Organizujemy w nich warsztaty kulinarne, małego naukowca, programowanie Minecraft, robotykę – wylicza Bertrand Jasiński, właściciel sieci Sal Zabaw Fikołki.

W Fikołkach powstanie kilkupoziomowa konstrukcja do zabawy, sale urodzinowe, strefa dla malucha oraz strefa dla rodziców z kawiarnią. Całość uzupełnią sale tematyczne, gdzie organizowane będą rozmaite warsztaty od kulinarnych, przez taneczne po naukowe. Pojawi się również ścianka wspinaczkowa oraz boisko do piłki. Dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym będą organizowane zajęcia ogólnorozwojowe, muzyczne i intergracyjne.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

A jakieś sklepy z odzeżowe i obuwnicze z nieco wyższej półki? Takie barachło to już jest w galerii w Brwinowie i w Tesco w Piastowie. Miała być galeria z prawdziwego zdarzenia, a tu CCC i H&M, jeszcze tylko Pepco brakuje :)) Czyli po zakupy i tak trzeba będzie jechać do W-wy.

Gość

Spons? ;-)