-6° Niedziela
25 Lutego

Pon

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob
wpr24

Samochód uderzył w słup energetyczny

Uwaga kierowcy! Duże utrudnienia na drodze Brwinów - Parzniew. Samochód osobowy uderzył w słup energetyczny, który złamał się i leży na jezdni. Kierowca trafił do szpitala. Na miejscu pracuje pogotowie energetyczne, utrudnienia potrwają około godziny.

– 28-letnia kobieta kierująca pojazdem podróżowała od strony Parzniewa do Brwinowa. Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w słup energetyczny z linią wysokiego napięcia, który przewrócił się na jezdnię – mówi podkomisarz Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

Na szczęście nikomu nic się nie stało w wyniku tego zdarzenia. Kobieta, która kierowała samochodem została przewieziona do szpitala w celu wykonania badań profilaktycznych. 

Pogotowie energetyczne odłączyło prąd, jak informuje policja utrudnienia związane z usunięciem słupa z jezdni mogą potrwać nawet godzinę.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

A ktoś coś wie o rannym potrąceniu rowerzysty koło mostku na wylocie z brwinowa w kierunku moszny?

Gość

Podobno kobiety jeżdżą bezpieczniej.

Gość

Droga nadal nie przejezdna. Stawiają właśnie nowy słup.