27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


Czytelnik

Samochód wjechał w barierki

Na autostradzie A2 w miejscowości Moszna samochód osobowy uderzył w barierki. Mimo groźnie wyglądającej sytuacji na szczęście nikomu nic się nie stało.

Więcej szczegółów na temat tego zdarzenia zdradzili nam pracownicy pogotowia ratunkowego, którzy natychmiast udzielili kierowcy pomocy. – Na autostradzie A2 w kierunku Warszawy, dokładnie 448 km na wysokości kominu w miejscowości Moszna samochod osobowy wjechał w barierki. Kierowała nim kobieta w wieku około 30 lat. W stanie ogólnym dobrym pozostała na miejscu zdarzenia – mówi nam Wojciech Diadia, szef pruszkowskiej bazy pogotowia ratunkowego Falck Medycyna.

Co było przyczyną kolizji? – Kierująca niedostosowała prędkości do warunków drogowych – wyjaśnia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Na miejscu nie ma utrudnień. Niektórzy kierowcy zwalniają i z ciekawości przyglądają się zdarzeniu – dodała.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

GośćKominu

"– Na autostradzie A2 w kierunku Warszawy, dokładnie 448 km na wysokości kominu w miejscowości Moszna samochod osobowy wjechał w barierki. " KOMINU?? ;) Serio? ;)

Gość

Jednego "najeźdźcy" stolicy mniej....

Gość

Sprawdzić jej telefon. Założę się, że w nim grzebała.

Gość

osoby które mają kolizje na prostej drodze powinny mieć cofane prawo jazdy

Gość

Typowa baba....na prostej sobie radzi ale jak slisko to juz problem i barierka