18° Piątek
19 Października

Sob

Ochotnicza Straż Pożarna w Piastowie

Samochodem uderzył w motocykl i uciekł...

Ale udało się go zatrzymać. Kierowca samochodu osobowego wjechał w motocyklistę w rejonie skrzyżowania ul. Partyzantów i Bohaterów Warszawy w Pruszkowie. Sprawcę ujęli inni kierowcy.

Wiadomość o tym zdarzeniu otrzymaliśmy drogą mailową. – Wypadek z udziałem motocykla  na skrzyżowaniu Partyzantów i Bohaterów Warszawy w Pruszkowie – poinformowała nas czytelniczka Edyta.

Więcej na ten temat powiedzieli nam pruszkowscy policjanci. – Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia natomiast inni kierowcy ujęli go w okolicy Szpitala Tworkowskiego. Kierowca, który oddalił się był trzeźwy. Motocyklista trafił do szpitala – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

ale swinia z tego samochodu, ze uciekl

Gość

Motor to jest silnik jak już, proponuję się trochę doszkolić

Gość

wymanewrował to i nie zabił ,

Gość

Puszka ze sieją śmierć na drodze codzien nie zatrzymują się na pasach wymuszają zabijają rowerzystów robią czołówki powiedzcie mi kiedy to ostatnio motocyklista zabił kogoś na pasach

Gość

Motocykliści świadomie stwarzają dużo większe zagrożenie dla bezpieczeństwa niż drzewa przy WKD. Należy najpierw wyciąć motory z ulic, a dopiero następnie z łapami do bezbronnych drzew.