24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
KPP Grodzisk

Sąsiad udaremnił włamanie. Rabusie w rękach policji

W ręce grodziskich policjantów wpadły trzy osoby, które chwilę wcześniej próbowały włamać się do domu jednorodzinnego. Podejrzanych zauważył sąsiad.

Policjanci otrzymali zgłoszenie prawdopodobnego włamania do domu na jednej z posesji w mieście. – Pojechali na miejsce, gdzie zastali mężczyznę, który zauważył trzy osoby wchodzące do budynku sąsiada. Policjanci potwierdzili wybite szyby w oknie domu. Ze zgłaszającym ustalili wygląd podejrzanych i kierunek ucieczki po jego interwencji – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Jak się okazało, jeden z mężczyzn próbował ukryć się na posesji. – 37-latek został zatrzymany. W czasie dalszych czynności policjanci ustalili jego wspólników i pojechali do miejsca zamieszkania podejrzanej kobiety. 44-latka i 45-latek również trafili do policyjnej celi. Cała trójka była nietrzeźwa. Podczas rozmowy z policjantami przyznali się do próby włamania, którą udaremniła im reakcja sąsiada – zaznacza asp. sztab. Zych.

Po wytrzeźwieniu   Paweł L., Edyta K. i Jacek C. usłyszeli zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. Popełnione przez nich przestępstwo zagrożone jest karą 10 lat więzienia.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Mieli farta, że do mnie nie próbowali wejść, bo już palną mam i zapewniam, że nie zawahałbym się się jej użyć, na moim terenie i w obronie mojej i rodziny.

Gość

Mieli farta, że do mnie nie próbowali, bo już mam

Głos

Znowu alkohol,legalny afrodyzjak wszelkiej patologi :)

PO

Niech już się zmieni ta władza, będzie tak jak kiedyś, czyli spokój i nie bedą przeszkadzać w robieniu interesów. Pozdro dla wszystkich gitów.

Gość

do PiS znowu nie wziąłeś swojej porcji leków, to smutne, że chorujesz na główkę

Sebix po służbie

Społeczniak po pały zadzwonił i zrobił prawilnym mordeczkom przypał. Przy okazji prawilne mordeczki dowiedzą się z prasy dzięki komu znaleźli się za kratami. Słabo trochę.

PiS

Jak wiadomo cała policja pracuje nad tym, żeby zatrzymywać wrogów naszego systemu. Nasz Pan Naczelnik Państwa Pan Prezes Jarosław Kaczyński nawet ze szpitala rządzi całym krajem i jak dobry ojciec za dobre uczynki nagradza a za złe karze . Tak trzymać Panie Naczelniku.

sąsiad

brawo dla sąsiada

Gośćolo

Szkoda ze nie trafili na mnie. Dziś cała trojka leżała by w szpitalu w oczekiwaniu na chirurga.