27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


pruszkow.pl

Siłownia plenerowa czeka na mieszkańców

Nie pozostaje nic innego, jak tylko korzystać. Siłownia plenerowa przy ul. Tadeusza w Pruszkowie została oddana do użytkowania.

Coraz więcej osób stawia na aktywny wypoczynek. Aby umożliwić mieszkańcom odpowiednie warunki do rekreacji, miasto tworzy siłownie plenerowe. Korzystanie z nich jest w pełni darmowe, a szczególnie w okresie letnim tego typu miejsca cieszą się dużą popularnością.

W kwietniu pruszkowski magistrat ogłosił przetarg na wybudowanie siłowni plenerowej przy ul. Tadeusza. Minął kwartał i mieszkańcy mogą podziwiać efekty inwestycji. Do ich dyspozycji oddano jedenaście urządzeń do ćwiczeń o zróżnicowanej funkcji. Teren siłowni obejmuje 314 mkw. – Mamy nadzieję, że wybudowana siłownia będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego miasta, a w szczególności mieszkańców dzielnicy Ostoja – podkreślają pruszkowscy urzędnicy.

Koszt wykonania siłowni przy ul. Tadeusza to blisko 170 tys. zł. 

Tym samym mieszkańcy Pruszkowa zyskali kolejne miejsce do rekreacji. Siłownie zewnętrzne znajdują się: w Parku Anielin, w Parku Mazowsze, w Parku Kościuszki, w okolicach studni oligoceńskiej przy ulicy Lipowej oraz przy ulicy Wiśniowej.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 10

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Za drogo!

Gość

A co to jest żyletka ? A co to jest legia ? Wiem co to jest zastraszanie i Policja

Gość

żyleta legi buhhaaa idz się leczyć na nogi frajerze, bo na glowkę to już za pózno, papugo mirosława

Gość

Taaaa ławki na żwirowisku dawno byłyby zdemolowane gdyby nie były z metalu. Jakoś dużo ludzi na nich przesiaduje więc chyba nie są tak bardzo niewygodne...

Żyleta Legii

do tego typa bezzębnego z godz.13:10 frajerze odczep się raz na zawsze od Mirosława radzi ci Żyleta Legii.

Gość

do Mirosław ty już dzisiaj więcej nie pijesz

Mirosław

NIE MA JAK PRUSZKÓW TĄ PIOSENKĘ DEDYKUJĘ TYM CO JEST IM ŹLE W MOIM UKOCHANYM PRUSZKOWIE -BRAWO WŁADZE PRUSZKOWA dot. siłowni plenerowej przy ul.Tadeusza PIĘKNA RZECZ. A CO DO ławek w parku Żwirowisko to co może jeszcze wam miasto powinno dać pościelowe wyposażenie .Mirosław Prawdziwy Rodowity Pruszkowiak.

Zpiastowaa

Super idea. A może udałoby się takie coś stworzyć w parku przy Warszawskiej naprzeciwko ZAPu w Piastowie? Boisko do kosza ma chyba z 50 lat z reszta wszystko jest tam zaniedbane a pomysł z taka siłownia i kilka ławek plus może jakaś mała fontanna to byłoby super

Gość

KIEDY WRESZCIE WŁODARZE PRUSZKOWA ZAINTERESUJĄ SIĘ ŁAWKAMI W PARKU ŻWIROWISKO !!! ZAPRASZAMY W A S DO WYPOCZYNKU NA TEJ ZIMNEJ STALI TO MOŻE JAK DOSTANIECIE WILKA TO WAM ROZUM WRÓCI I WRESZCIE UZUPEŁNICIE JE DESKAMI.

Pruszkowianin

A kiedy czas na Park Zwirowisko???