17° Poniedziałek
15 Października

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

Pixabay

Sklepy czynne w Wigilię

W Wigilię Bożego Narodzenia sklepy będą otwarte, jednak dużo krócej niż zwykle. To ostatni dzwonek aby uzupełnić świąteczne zapasy.

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia trwa gorączka zakupów. W tym całym szaleństwie bardzo łatwo się pogubić i zapomnieć o kilku artykułach z naszej długiej listy. Ostatnią deską ratunku jest dzień 24 grudnia, kiedy większość sklepów będzie jeszcze czynna. Jednak nie liczmy na pełne godziny otwarcia, bowiem swoje zapasy w dużej mierze uzupełnimy tylko do godz. 14.00.

Najtrudniej będzie w dni wolne od pracy – 25 i 26 grudnia. Ustawa 2007 roku mówi, że w tym czasie osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę nie mogą wykonywać jej w placówkach handlowych. To oznacza, że centra handlowe oraz markety będą zamknięte. Jednak są szanse na znalezienie otwartego, małego, osiedlowego sklepiku, gdzie za ladą wartę będą pełnić najczęściej sami właściciele.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gośćklijent

Szkoda ze nie napisali ktore sklepy beda na pruszkowie otwarte

Gość

No właśnie nie wiem jakim prawem, nie chciało sie nosić teczki to trzeba nosić woreczki i pracować na kasie

Radzio

Bo Alma upadla. Szkoda

Gość1

straszne....taka tragedia...sklepy w święta zamknięte...jakim prawem ludzie mają wolne?? gdzie kupicie bułeczki?? i co teraz??? może jakaś żałoba narodowa???

Gość

A dlaczego Alma jest caly czas zamknieta? BO PRACOWNICY NIE CHCIELI PRACOWAĆ W ŚWIĘTA........

Prorok

Bo mało jest szlachty magnaterii oligarchii która zre kawior a dużo plebsu biedoty która zre w biedronce za kiełbasę za 9 pln

Jaro

A dlaczego Alma jest caly czas zamknieta?