27° Środa
19 Września


Seweryn Dębiński

Skradziony bankomat i spalony samochód

Dzisiejszej (9 listopada) nocy doszło do kradzieży bankomatu w Żabiej Woli. Z kolei w miejscowości Grzmiąca (gmina Żabia Wola) spalono samochód. Czy zdarzenia wiążą się ze sobą?

Gorąca noc na terenie gminy Żabia Wola. Zaczęło się od kradzieży bankomatu. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o 3.00. Sprawa dotyczyła wyrwania i rozbicia bankomatu. Prowadzimy czynności zmierzające do ustalenia tego jak doszło do kradzieży – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Godzinę później w miejscowości Grzmiąca konieczna była interwencja straży pożarnej. – Na posesji palił się samochód. Użyliśmy piany gaśniczej, aby powstrzymać ogień. Otrzymaliśmy informację, że pożar może mieć związek z kradzieżą bankomatu w Żabiej Woli – przedstawia bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Samochód nie posiadał tablic rejestracyjnych. Obok wraku znajdował się sejf i inne elementy bankomatu – dodaje.

Policja wyjaśnia oba zdarzenia. – Sprawdzamy, czy są one ze sobą powiązane – zaznacza asp. sztab. Katarzyna Zych.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 18

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

ROman

W Polsce nie ma obowiązku bycia zatrudnionym. Jak komuś nie pasuje robota niech ją rzuci, wykaże się inteligencją i zacznie zarabiać. Płaczą tylko niezaradni życiowo.

Jaro

PiS do gazu! Mamy Was dosc

Glina z Pruskzowa

Potwierdzam przestępczość rośnie i niestety nie ma komu pracować. Na przykład nie ma policjantów ruch drogowego. Gdy jest wypadek to trzeba go ściągać z domu. Na przykład ja jutro nie będę pracował w Pruszkowie tylko jadę pracować do Warszawy na jasełkach miesięcznicy, potem następnego dnia jadę też do Warszawy pilnować faszystów w marszu. 2 razy w tygodniu pilnuję kiboli na meczach. Tylko nie ma mnie wtedy w Pruszkowie a samochody giną, okradają mieszkania. Do tego ciągle zmieniają przełożonych na tych poprawnie myślących .... inaczej ...

Gość

pisowskie zdradzieckie mordy komentujo

W33DZ07

Gość 19:08 w Lidlu masz napewno lepiej 2800 i zero odpowiedzialności - dyma cie zastępca kiera, dyma cię kiero, dyma cię regionalny, a klient może napluć ci na mordę i powiedzieć że jesteś gnidą i nieukiem, bo pracujesz w lidlu. Opowiedz lepiej jak dymali w Leroju i za co stamtąd cię wyrzucili.

Gość

i tu się te pisowskie trolle kopiejkami opłacane zleciały ? sp..rzać do obory na nowogrodzka

Gość

Pamiętacie jak Tusk podwyzszyl wiek emerytalny? Ludzie nie maja co ze sobą zrobić to najeżdżają na bankomaty. Na szczęście za rządów PiS bezrobocie maleje i sytuacja sie poprawila wiec będzie coraz mniej takich przypadków. A tamten zajada sie ruskim kawiorem w Brukseli i wymysla ze swoja niemiecką kochanką że ślimak to ryba a oscypek to produkt regionalny ze Stuttgartu.

Gość

Policjantów brakuje i nawet stołeczna jeździ po szkołach mydląc oczy młodziezy opowiadając bajki jak to w policji jest pięknie. Mam znajomych i wiem jak tam jest. Na początek 2300 na rękę i pełna odpowiedzialność. Dziękuję wolę pracować w Lidlu 2800 na początek i zero odpowiedzialności. Współczuję policjantom praca z żulami i każde zawołanie za grosze.

Ted

To właśnie dlatego że dojna zmiana wywaliła wszystkich doświadczonych gliniarzy zaczęła wzrastać przestępczość. Praktycznie codziennie są kradzieże z włamaniem do mieszań, giną samochody zwłaszcza japońskich marek, bankomaty wylatują w powietrze a policja co ? Policja jak co miesiąc ma miesiączkę i 30 policjantów z naszych okolic jutro będzie pełnić służbę w Warszawie żeby podawać podpaski prezesowi państwa ...

Gość

to ci gruzini z tekstu obok

Dolar

PO. I ubeki zaczynają kraść ..niema kasy na życie

Gość

Co tu opiniować, jesteś debil i tyle.

Lolomido

Zauważyliście że od kiedy odsunięto od koryta pt. Polska złodziei z PO-PSL-SLD-NOWOCZESNA - to drastycznie wzrosła przestępczość ? PRZYPADEK ??? 1 ) W Jankach zaczęto kraść samochody 2) Bankomaty regularnie wysadzają w powietrze Nie pamiętam takich czasów ! A może policja jest w zmowie ze swopimi pobratańcami z PO-PSL-SLD-NOWOCZESNA ? Może PiS powinien zrobić czystkę w policji ??? Jestem ciekaw waszych opini?

Gość

"Obok wraku znajdował się sejf i inne elementy bankomatu – dodaje. Policja wyjaśnia oba zdarzenia. – Sprawdzamy, czy są one ze sobą powiązane" :))) a co tu sprawdzać oczywistą oczywistość

Goścbobi

Widziałem to PETRU .na wycieczkę potrzebował kasy

Gość

Polączcie to z ostatnią sprawą pościgu. Wnioski proste czego nie udało się poprzednio udało się teraz.

nostredamus

nie , wcale się nie wiążą

Gość

To nie ja