13° Poniedziałek
25 Czerwca

Wt

Śr

Czw

Pią


Archiwum

Śmiertelny wypadek w Grodzisku

Tragedia na ul. Królewskiej w Grodzisku Mazowieckim. Kierowca Skody zjechał na pobocze i uderzył w mur. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej mężczyzna zmarł.

Do zdarzenia doszło około 5.00. Prawdopodobnie kierowca stracił panowanie nad autem, które dachowało. Na miejsce natychmiast dotarli strażacy i do czasu przybycia pogotowia prowadzili akcję reanimacyjną. Niestety, mężczyzna zmarł. – Na ul. Królewskiej doszło do wypadku. Kierowca Skody z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w mur. Mężczyzna zmarł na miejscu – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Funkcjonariusze prowadzą czynności. – Nadal trwają działania policji. Cała akcja rozgrywa się na poboczu, co nie rodzi większych utrudnień w ruchu. Prokurator zajmie się wyjaśnieniem przyczyn zdarzenia – podaje asp. sztab. Zych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz