29° Środa
20 Czerwca

Czw

Pią

Sob

Nie


Archiwum

Śmiertelny wypadek w Józefinie

Na ul. Mazowieckiej w Józefinie (gmina Żabia Wola) motocyklista wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. W wyniku odniesionych obrażeń śmierć poniósł 22-letni pasażer.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem. – W Józefinie na ul. Mazowieckiej 21-letni motocyklista nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał do rowu. Mężczyzna uderzył w betonowy przepust – mówi nam st. asp. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Zdarzenie skończyło się tragicznie. – 22-letni pasażer trafił do szpitala z rozległymi obrażeniami, gdzie zmarł – podaje st. asp. Janowiec. – Z kolei prowadzący przebywa w szpitalu – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925. 


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 11

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Milcio

A co ma jazda bez uprawnień, ci z uprawnieniami czasami gorzej jeżdżą.Do Gość. 22:02,ma Pan rację różne sytuacje są na drodze, tego nikt nie przewidzi. Wyrazy współczucia dla rodziny :(

Gość

zabrac motory gonarzerii

ja

Pogrzeb Rafała w poniedziałek

Gość

Czytam te komentarze i tak się zastanawiam, czy ktoś z Was w ogóle kiedyś poruszał się pojazdem mechanicznym, czy ktoś z Was pomyślał, że może jakieś zwierze wybiegło im pod koła, że może trafili w kamień leżący na jezdni, że może coś chwilowo ich rozproszyło - osobiście jeżdżę osobówką około 6 000 km miesięcznie i wiem, że różne sytuacje zdarzają się na drodze, - wielka tragedia- wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego

Gość

120kmh to zawrotną prędkość podczas wypadku. Wyskocz przy takiej z samochodu to zobaczysz. Uprawnienia też mają tu duże znaczenie i nie bez powodu można je uzyskać od 24 roku życia.

bydle

W tym miejscu jest ograniczenie do 30 km/h. Jaką prędkość stwierdzili biegli? Jaki wyrok grozi kierującemu w tej sytuacji?

lukmekejn

Gościu z 9:47: Motocykle 125 nie rozwijają zawrotnych prędkości, V MAX to 100/120km/h. Ale nie w tym rzecz, a w tym że młodzież jeździ bez wyobraźni. Motocyklem trzeba uwzględniać wszelkie czynniki takie jak np. piasek na drodze, mokry asfalt, czy...pasażer który nie kładzie się w zakrętach razem z prowadzącym...

Lwg

Wiadomo kiedy i gdzie pogrzeb? Lwg... [']

Gość

Skąd wiadomo że bez uprawnień? Może to była 125cc3?

Gość

a co ma do tego jazda bez uprawnień ? czy to ustrzegłoby przed wypadkiem ? to chyba nieumiejętność przewidzenia konsekwencji.... bardzo przykre.....

darek

Tak się kończy jazda bez uprawnień ;-(