-6° Niedziela
25 Lutego

Pon

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob
Archiwum

Śmiertelny wypadek w Sękocinie

W niedzielne popołudnie w Sękocinie doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy wypadł z drogi, a jego kierowca zmarł mimo reanimacji.

Informacje o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. – Na drodze 721 w miejscowości Sękocin obok trasy numer 7 kierowca z ogromną prędkoscią uderzył w nasyp wiaduktu. Zmarł mimo reanimacji. Na miejscu jest kilka zastepów straży pożarnej, pogotowie i policja – czytamy w mailu nadesłanym na skrzynkę kontakt@wpr24.pl.

Te dramatyczne doniesienia potwierdza policja. – Po godz.18.00 samochód osobowy uderzył w mur w miejscowości Sękocin Stary na drodze technicznej, równoległej do "siódemki". Kierowca zmarł – informuje podkom Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

W tej chwili nie wiadomo z jakich przyczyn pojazd wypadł z drogi. Na miejscu jeszcze przez kilka godzin czynności będzie prowadzić policja.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

znawca

Polscy internauci to przecież najwięksi znawcy od wszystkiego na świecie. Tak myślę sobie

Gość

"....kierowca z ogromną prędkością uderzył w nasyp wiaduktu". ".....W tej chwili nie wiadomo z jakich przyczyn pojazd wypadł z drogi....." Może tych przyczyn było kilka ale jedno jest pewne PRĘDKOŚĆ to zapewne główna przyczyna, polscy kierowcy to przecież najlepsi kierowcy na świecie. Tak myślą o sobie.