27° Środa
19 Września


Czytelnicy

Spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia

15 maja wieczorem na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Partyzantów w Pruszkowie doszło do kolizji między trzema samochodami. Kierowca, który spowodował to zdarzenie uciekł wraz z pasażerami.

Informację na temat tego zdarzenia błyskawicznie przesłało nam kilku czytelników. – Mega dzwon na Tworkach. Źle to wygląda. Nie ma połowy samochodu, który stoi na lewym pasie w Al. Jerozolimskich. Inny też oberwał. Oby nikomu nic się nie stało – czytamy w wiadomości nadesłanej mailem do naszej redakcji.

Z kolei inna czytelniczka informowała, że zderzyły się cztery auta. – Zderzenie czterech samochodów osobowych w Al. Jerozolimskich, w stronę Pruszkowa przed światłami – napisała Angela poprzez facebooka.

O tym co dokładnie wydarzyło się we wtorek wieczorem powiedzieli nam pruszkowscy policjanci. – Skrzyżowanie Al. Jerozolimskich z ul. Partyzantów. Mitsubishi skręcając uderzyło w nissana, a nissan w subaru. Kierowca subaru oraz kierowca nissana i pasażerka lat 13 trafili do szpitala. Jednak osoby te wyszły z placówki leczniczej jeszcze tego samego wieczoru. Kierowca mitsubishi oraz prawdopodobnie dwóch pasażerów porzucili pojazd i oddalili się w nieznanym kierunku. Sprowadziliśmy psa tropiącego, ale nie udało się ich znaleźć. Świadków tego zdarzenia drogowego prosimy o kontakt z naszą komendą policji – poinformowała nas podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Kontakt z pruszkowską komendą policji:
05-800 Pruszków ul. Kraszewskiego 8
tel. 022-604-62-13
fax 022-604-62-07
e-mail: komendant.pruszkow@ksp.policja.gov.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Wilku

Mam problem z brakiem pasów do lewoskrętu, bo skręcające samochody przytykają jeden pas i widać to na mapie korków w Google Maps. Przydałaby się tam akomodacja czasu świateł, bo czasem dla Partyzantów świeci się zielone, a nic nie jedzie, w tym czasie Aleje stoją. Widoczność, gdy się skręca w lewo jadąc z Pruszkowa też jest taka sobie, bo droga idzie lekkim łukiem. Oczywiście jak kierowca jest idiotą i nie zachowuje ostrożności, to nic nie pomoże, ale infrastruktura powinna w miarę możliwości ułatwiać bezpieczne poruszanie się, a nie utrudniać.

Gość

Dwa dni temu na stacji benzynowej przy Konotopie. Wychodzę z budynku stacji, zaczepia mnie nawalony jak szpadel ukrainiec: tawariść ognia? Ognia masz? Nie mam. Poszedłem do samochodu. Tawariść zniknął tak szybko jak się pojawił. Po chwili słyszę pisk opon i coś pojechało na łeb na szyję. Niestety, bo jak wyjechałem ze stacji benzynowej, śladu po nim nie było. Nie było jak zareagować, pojechać za nim. Kolejna sytuacja: 1 Maj. Zbiornik wodny za wałem na Mosznej. Przyjechało z 10 ukraińców. Grill, po grillu kąpiel, na już chwiejących się nogach. Po godzinie czasu, wszyscy stali oparci jeden o drugiego. Po wyjściu za wał, stały ich dwa dostawcze samochody. Tym razem zadzwoniłem na 112. Ukraińcy zachowują się jak bydło z PGRu.

Gość

@Wilku - ale w czym masz problem z tym skrzyzowaniem? slaba widocznosc? swiatla zle dzialaja? dziury w jezdni?

Gość

a ja nie moge zrozumiec dlaczego przebudowali skrzyzowanie pogodna, woj.polskiego, powstancow. zmiast tego mogli zlikwidowac lewoskrety. teraz jest tak, ze stajac na lewoskrecie nie mozesz wjechac na skrzyzowanie bo jasnie pan jeden z drugim wjezdza na czerwonym i blokuje przejazd.

Głos

Ukrainu bawi się u nas w najlepsze!

Gość

Nawiązuje do przebudowy , jak pisze Wilku , jest to kompletnie niezrozumiałe , tym bardziej , źe miejsca jest dostatecznie dużo na lewoskręty w obu kierunkach , nawet kosztem prawoskrętu od strony Warszawy

Biurowy

Zasadniczo wiele razy zastanawiałem się, nad sensem pozostawienia tego skrzyżowania takim, jakim jest. Nie mniej jednak skrzyżyowanie nie rodzi wypadków. Rodzą je ludzie, którzy minęli się z powołaniem i nigdy nie powinni dostać prawa jazdy. Jak można, nie upewniając się, czy ma się dobrą widocznośc, czy nic nie jedzie z naprzeciwka, tak po prostu i bezduszenie przejechać przez skrzyżowanie?

asdf

Stawiam stówkę, że to kolejni ukraińcy. Przyjechali, kupują prawka i się panoszą...

Wilku

Nie mogę zrozumieć dlaczego przebudowując wąskie gardło nie objęto przebudową także skrzyżowania z Partyzantów. Na tle całej inwestycji różnica w koszcie byłaby śladowa.