24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Archiwum

Sprzeczka w „wukadce” z nożem w tle

Po godz. 20.00 w pociągu Warszawskiej Kolei Dojazdowej doszło do sprzeczki pomiędzy czterema 25-latkami i 52-latkiem. Z obawy o własne zdrowie najstarszy mężczyzna wyjął nóż. Konieczna była interwencja policji.

O sprawie zawiadomił nas czytelnik. – Dziwna sytuacja w kolejce WKD. Jakiś mężczyzna wymachuje nożem. Stoimy w Regułach, wezwano na miejsce policję – czytamy w wiadomości SMS.

O wyjaśnienia w tej sprawie poprosiliśmy pruszkowskich policjantów. Co wydarzyło się na miejscu? – Zawiadomienie otrzymaliśmy chwilę po godz. 20.10. W pociągu Warszawskiej Kolei Dojazdowej doszło do sprzeczki między czterema młodymi mężczyznami i jednym 52-latkiem. Według relacji około 25-letnich mężczyzn, 52-latek miał zajrzeć jednemu z nich w komputer. Później wywiązała się sprzeczka, w trakcie której młodsze osoby zaczęły zachowywać się agresywnie oraz wyzywały mężczyznę, a ten z obawy o własne zdrowie wyjął nóż. Jednak nikomu nie groził, tylko siedział z nożem w ręku – relacjonuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

52-letni mężczyzna został z policjantami na peronie, a 25-latkowie pojechali „wukadką” w stronę Grodziska Maz.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 10

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Pasażer

Ten artykuł to stek bzdur. Mialem przyjemnosc jechac ta kolejką. Facet był czubem który w pasazerach widział agentów i spiskowcow. W pewnym momencie zaczął wymachiwac nożem na środku kolejki. Maszynista nie reagowal na wciskany guzik SOS. Szalenca spacyfikowal mlody chlopak z pomoca dwoch Ukraińców. Dzięki nim nikomu nic się nie stało a wy takie głupoty wypisujecie że ręce opadają...

daddy

daję dychę, że młodzież wysiadła w Komorowie...

Świadek

Niestety opis policji jest niezgodny ze stanem faktycznym (jechałem tym wagonem wtedy). 52-latek zaczepiał dwóch (a nie czterech) młodszych facetów, którzy najpierw się od niego nieco odsiedli nieco dalej, a po którejś zaczepce krzyknęli na niego nerwowo, żeby dać mu spokój. Facet ni stąd ni z owąd wyjął nóż. Zaczęli uciekać po wagonie, on stanął z tym nożem i nerwowo się na nich patrzył. Ktoś podszedł z tyłu i go obezwładnił. Kilka osób pilnowało go potem, żeby nie robił gwałtownych ruchów. W Regułach zgarnęła go policja, nie zadając zbyt wielu pytań i nawet nie biorąc kontaktu do głównych poszkodowanych. Jak mniemam, wersja rzecznika policji oparta jest na zeznaniach zatrzymanego.

Kedar

Znow Ukrainiec z nozem jechal w WKD? W Rzeszowie jezdzil samochodem na 5 promilach po miescie. Koszmarny Narod

Gość

Gdybym ja był świadkiem czegoś takiego to pisanie smsa do redakcji portalu informacyjnego byłaby ostatnią rzeczą jaka by mi przyszła do głowy.

Leonidas

Podglądacz nożownik. Przerażająca postać. Dobrze, że chłopcom krzywdy nie zrobił.

Gość

Nosz QWA, nastolatkowie zachowywali się agresywnie, dziadek ze strachu wyjął nóż ale nie groził. Dziadek został na peronie z policjantami, a młodzi rozwydrzeńcy pojechali sobie dalej... Czy tylko mi się wydaje, że to jakiś cyrk?

Gośćqwqw

Gówniarze. I Policja puszcza wolno.

Gośćggg

Przestrzeń w ciasnej wkd zdecydowanie nie jest przestrzenią publiczną, jeśli ktoś chce zachować prywatność nie powinien tego typu urządzeń wyciągać w wkd.

Gośćggg

Z opisu sytuacji to raczej policja powinna zająć się czterema dwudziestolatkami. Szczęście tego mężczyzny że miał ten nóż.