19° Sobota
22 Września


Anna Zwolińska

Stłuczka na drodze dojazdowej do autostrady

Piątkowy poranek nie zaczął się dla kierowców z Grodziska Mazowieckiego zbyt dobrze. Na drodze wojewódzkiej 579 zderzyły się trzy samochody.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na skrzynkę kontakt@wpr24.pl od jednego z naszych czytelników. – Na drodze 579 w miejscowości Chrzanów Duży doszło do wypadku trzech samochodów osobowych. Trasa zablokowana. Korki – czytamy w nadesłanym mailu.

Policjanci z grodziskiej komendy potwierdzają informacje o zdarzenia, ale podkreślają, że doszło jedynie do stłuczki. – To nie był wypadek, a kolizja. Nie ma osób poszkodowanych. Zderzyły się trzy auta: ford, skoda i renault. Było to najechanie na tył. Postępowanie zakończy się mandatem – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Droga na czas policyjnych czynności była zablokowana. Obecnie ruch odbywa się normalnie – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz