°


Facebook: Miasto i Gmina Brusy

Strażacy pomagają partnerskiej gminie dotkniętej anomaliami pogodowymi

Ochotnicza Straż Pożarna z Ożarowa Mazowieckiego zainteresowała się losem mieszkańców partnerskiej gminy Brusy, znajdującej się w województwie pomorskim. Zorganizowano zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, lista jest długa...

Brusy to partnerska gmina Ożarowa Mazowieckiego, dotknięta nawałnicą jaka przeszłą przez województwo pomorskie. Usuwanie skutków wichury trwa do dziś, a mieszkańcy potrzebują podstawowych środków do życia. 

Pierwsza pomoc przyszła od urzędu z Ożarowa. – Przedstawiciele miasta partnerskiego Ożarów Mazowiecki na czele z Burmistrzem Pawłem Kanclerzem, Przewodniczącym Rady Miejskiej Andrzejem Cichalem oraz Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej Lechem Toruszewskim przekazali strażakom z OSP Brusy 10 pił łańcuchowych (o różnej mocy), 6 łańcuchów, 12 szt. plandek, młotki, gwoździe oraz toporki. Dziękujemy bardzo za nieocenioną pomoc – czytamy we wpisie na Facebooku miasta i gminy Brusy. 

Strażacy z Ożarowa Mazowieckiego postanowili zorganizować zbiórkę, która będzie trwać do końca tego miesiąca. Pomóc może każdy z nas, wystarczy tylko odrobina dobrych chęci. Co potrzeba? Sprawdźcie poniżej:Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Arni

I znów tylko strażacy wykazali się inicjatywą, reszta służb to tylko "nie nasz teren" albo "nie otrzymaliśmy zgłoszenia".

Gość

proszę czytać uważnie- DOM STRAŻAKA W BRUSACH (taki jest napis) a nie w Otrębusach

pio

Zdjęcie osp Otrębusy a mowa o osp las Vegas