°


Bolo Skoczylas / Czytelniczka Natalia

Strażacy weszli do mieszkania przez balkon. Był to fałszywy alarm

Do służb ratunkowych trafiło zawiadomienie, że od pewnego czasu nie ma kontaktu z jednym z lokatorów bloku przy ul. Działkowej w Pruszkowie. Gdy strażacy weszli do mieszkania przez balkon okazało się, że w środku nikogo nie ma...

Wiele osób zastanawia się co takiego wydarzyło się około godz. 16.00 przy ul. Działkowej 2 w Pruszkowie. Otrzymaliśmy wiele wiadomości z pytaniami na ten temat. Z relacji czytelników wiadomo było jedynie, że strażacy próbowali dostać się do jednego z mieszkań przez balkon. Na miejscu obecni byli również ratownicy pogotowia ratunkowego.

Zatem co wydarzyło się na miejscu? – Wspieraliśmy policję w działaniach ratunkowych. Według naszych informacji wystąpił problem ze skontaktowaniem się z jednym z lokatorów. Jednak gdy strażakom udało się dostać do mieszkania, to nikogo w środku nie zastali – mówi nam st. Kpt. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

młody Pruszków

do głosa w twojej stodole jest taniej gdy się mieszka wraz ze swiniami krokami i szczurami

Głos

Hahahah zawsze gdy jadę przez Pruszków i patrzę na te ocieplone po samych bokach bloki zaczynam się śmiać (z nieudolności urzędników zarządzających tym miastem) i dziwić zarazem za co ludzie mieszkający w wielkiej płycie płacą czynsze po 500/600zł miesiąc w miesiąc!

Gość

Btw doskonaly przyklad estetyki tego miasta - ponury blok z wielkiej plyty, ale otynkowane tylko sciany. Taka bida tylko w Pruszkowie.

Gość

I tak dobrze, że ktoś się zainteresował. U mnie w bloku to znieczulica jest. Pretensje jeszcze mają.

Działkowiec

Czyli włamali się chłopu do chałupy w biały dzień?:)

niki

A co działo się rano koło 5:00 przy Prusa 62? Kilka wozów strazackich i jakaś akcja.