19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
Straż Miejska Milanówek

Strażnicy przeszkolą panie z samoobrony

W Milanówku rusza trzecia już edycja bezpłatnych zajęć z samoobrony dla kobiet. Podobnie jak poprzednio, kurs poprowadzą strażnicy miejscy.

Czego będzie można się nauczyć? – Pod okiem wykwalifikowanego instruktora mieszkanki Milanówka mają możliwość wziąć udział w bezpłatnych zajęciach z samoobrony. Panie nauczą się jak reagować w sytuacjach zagrożenia i nie dać się skrzywdzić napastnikowi. Treningi będą obejmowały naukę podstawowych technik, ruchów, pchnięć i uderzeń pozwalających szybko i skutecznie unieszkodliwić agresora. Dodatkowo zajęcia wzmocnią kondycję i zapewnią mile spędzone popołudnie – zaznaczają organizatorzy.

Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek, 27 lutego, o godz 18.30 na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Królewskiej 69 (wejście przez halę sportową).  Zajęcia są bezpłatne, należy jednak odpowiednio wcześnie zgłosić chęć udziału. – Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu Straży Miejskiej 22 724 80 45 lub na adres mailowy: sm.wegielek@gmail.com z dopiskiem w tytule: „Samoobrona” – informują milanowscy strażnicy.

O czym jeszcze powinny pamiętać panie zainteresowane kursem? – Panie powinny zabrać ze sobą uzupełnioną kartę zgłoszenia (do pobrania na strazmiejska.milanowek.pl), strój sportowy oraz dobry humor – czytamy w zaproszeniu.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Najlepsze zajęcia dla kobiet to zająć się domem a nie szlajać się po nocy

Gośća

Wszędzie są takie zajęcia dla kobiet, tylko nie w Pruszkowie. Standard.

Muay Thai

Panowie strażnicy z Milanówka będą uczyć samoobrony? Jak oni ledwo dają sobie rade we trzech z jednym człowiekiem. Ale kasa wzięta, a i inicjatywa szlachetna...

Ja

Dlaczego takich szkoleń nie ma w Pruszkowie?Sama chętnie bym skorzystała

Psl

A z pis po i nowoczesnej maja się same obronic