°


Straż Miejska w Grodzisku Mazowieckim

Strażnicy zlikwidowali nielegalny komis

Na publicznym parkingu przy ul. Królewskiej, naprzeciwko stacji paliwowej Bliska, wystawiane były samochody na sprzedaż. Wielu mieszkańców Grodziska Mazowieckiego irytowało to, że pojazdy blokowały miejsca postojowe. Sprawą zajęła się straż miejska.

– Właściciel aut na sprzedaż znalazł sobie darmowe miejsce na wykonywanie działalności gospodarczej. W bardzo dogodnym i widocznym miejscu, czyli na parkingu przy ulicy Królewskiej parkował samochodami na miejscach postojowych – informują grodziscy strażnicy. – Za szybami aut umieszczał kartki o ich sprzedaży – dodają. 

Tym samym mężczyzna blokował miejsca przeznaczone dla mieszkańców i interesantów zakładu gazowego znajdującego się przy ul. Miłej. Niestety właściciel aut zapomniał, że potrzebuje zgody zarządcy terenu na wykorzystywanie go do celów zarobkowych. 

W sprawie tej interweniowali strażnicy miejscy. W efekcie pojazdy zostały usunięte z parkingu, było ich osiem. 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 19

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Przecież on czynił to od wielu lat

Gość

A w Pruszkowie, z quasi komisem tudzież wystawką gratów reklamowych przy skrzyżowaniu Armii Krajowej z Andrzeja Straż Miejska poradzić sobie nie może. Chyba koledzy z Grodziska powinni przyjechać do kolegów z Pruszkowa z jakimiś wykładami połączonymi z praktycznymi ćwiczeniami w terenie.

Były Brwinowianin

To może nich redakcja Wpra się też zajmie sprawą nielegalnych niby komisów z Pruszkowa opisanych w komentarzach. Jak się ustosunkuje Wpr?

Gość

Ciekaw jestem czemu straż miejska ne zagląda w weekend pod żabkę w Kozerkach i nie robi porządku z dresami pijącymi wódę pod sklepem - czyżby strach nie pozwalał :)

Ted

Uwielbiam działania straży miejskiej z Grodziska Mazowieckiego. Potrafią nie wychodząc z samochodu z odległości 300 metrów stwierdzić czy na drzewie są gniazda czy ich nie ma. Potrafią też bardzo szybko stwierdzić kto może wycinać drzewa a kto nie może. W Grodzisku może wycinać drzewa Pan Policjant bo jemu wolno bo tak twierdzi straż miejska ...

AD

Właściciel aut powinien podać Straż do sądu. Wolno mu stać ile chce a za szybą samochodu trzymać co chce. Gratów zawalających ulice nie ściągają.

kierowca

Przecież tak prawde mówiąc gazownia to już tam wielu interesantów nie przyjmuje. Powody są inne. Zarządca parkingu czyli Benio:)))) ?

Zenon

Jakoś innych ulicznych i trawnikowych komisów nie likwidują. Na ten parkingowy przy pawilonie vipa nadwrażliwi?

0o

Na parkingu przy Armii Krajowej w Pruszkowie o którym ostatnio było głośno tez bez przerwy od dwóch lat pozostawiane są samochody (prawdopodobnie sprzedawane są części), już nie raz tam przyjeżdżala straż miejska i ochrona a dalej to samo się dzieje

Gość AGW

A TAK NA MARGINESIE CO NALEZY DO OBOWIAZKÓW SRAZY MIEJSKIEJ??? BO CHYBA TAKIE RZECZY TO STOJA W KOMPETENCJI KPP

Gość

Przeszkadzało jakiemuś donosicielowi

Gość

Pruszków Wojska Polskiego przy PKO BP handel starymi Mazdami i skrzyżowanie Plantowa z Wojska Polskiego handel struclami z Niemiec.Też brak miejsc postojowych.

Gość

DO OLO . CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM.

maniek

Psl =komuna . Konkurencja kumpla co prowadzi komis? Tzw legalna likwidacja konkurencji

olo

Ja prywatnie wystawiłem samochód i przyczepiłem kartkę. Nie prowadzę komisu . Jaja jakieś . Wraku nie przeszkadzają a samochody z kartką tak

Gość

To może też zajmą się niby komisem w Pruszkowie przy skrzyżowaniu wojska polskiego i planowej.

Gość6

W Pruszkowie też jest takie miejsce obok PKO BP gdzie kilka samochodów na sprzedaż od tego samego człowieka, blokuje miejsca parkingowe, pod blokiem też. SM nie interweniuje a miejsc brak.

Gość

Przywozi pewnie igły spod Radomia i sprzedaje po tysiaka drożej. Passata nie ma na zdjęciu bo już Janusz kupił. Vectra pewnie ma przebieg 192 tysiące, rocznik 2004. Niemiecki emeryt zamienił ją na nową Insygnie.

Gość

W innych miastach trwa taki sam proceder.