17° Poniedziałek
15 Października

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

milanowek.pl

Strażnicy znaleźli... węża

Na nietypową interwencję zostali wezwani strażnicy miejscy z Milanówka. Okazało się, że w jednym z mieszkań pojawił się... wąż.

W minioną sobotę 9 grudnia strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie od jednego z mieszkańców Milanówka. Z relacji wynikało, że w mieszkaniu matki zgłaszającego pojawił się wąż. Kobieta nie wiedziała do kogo zwrócić się po pomoc w usunięciu nieproszonego „gościa”. 

Strażnicy, którzy pojechali na interwencję w mieszkaniu przy Piłsudskiego 33 zastali zszokowaną kobietę, która wskazała, gdzie ukrył się gad. Około metrowej długości wąż został odłowiony. „Uciekinier” czeka na swojego właściciela w siedzibie straży miejskiej. 

– Apelujemy o właściwe sprawowanie opieki nad tego typu zwierzętami. Zwracamy się z prośbą o niepodejmowanie prób odłowienia węży samodzielnie. W podobnych sytuacjach prosimy dzwonić pod całodobowy numer alarmowy straży miejskiej 986 – podkreślają strażnicy.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Ofidiofobia

Gość

Teściowa koleżankę zaprosiła

Gad

To wąż zbożowy. Nie jadowity i niegroźny. Dobry dla początkujących hodowców bo mało wymagający. Żywi się małymi gryzoniami, które dusi i połyka w całości. Bardzo sympatyczne zwierzątko. Nie ma co siać paniki. Ten wąż nie jest wstanie zrobić krzywdy nawet małemu dziecku.

Gość

a może nie wążżż tylko żmmmija

bydle

Podpłynął Wisłą, rurarami do sracza w Milanówku? Czy po prostu cud i wypełzł z telewizora?