16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Czytelnik

Strzały z wiatrówki w okno liceum im. Tomasza Zana

Do niebezpiecznego incydentu doszło w środowe przedpołudnie w pruszkowskim liceum im. Tomasz Zana. Ktoś ostrzelał z wiatrówki okno jednej z sal dydaktycznych. – Nikomu nic się nie stało, uczniowie są bezpieczni – zapewnia dyrekcja placówki.

Pierwsze informacje o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników. Szybko potwierdziła je pruszkowska policja. – Prawdopodobnie z wiatrówki strzelono w okno liceum im. Tomasza Zana w Pruszkowie. Na miejscu są policjanci, ale sytuacja jest opanowana. Nikomu nic się nie stało – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Z pytaniem o sytuację na miejscu bezpośrednio zwróciliśmy się do dyrekcji liceum. – Uczniowie są bezpieczni, na miejsce została wezwana policja. Nie było potrzeby ewakuacji. Nauczyciel który prowadził zajęcia podjął prawidłowe kroki. W tej chwili powoli wracamy już do normalnych zajęć – mówi dyrektor Ewa Król.

AKTUALIZACJA godz. 14.00:

Pruszkowska policja potwierdza, że zatrzymała osobę podejrzaną o oddanie strzałów. Nie ujawnia jednak żadnych innych informacji o sprawcy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925


Ewelina Latosek
ewelina.latosek@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 14

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

nauczyciel wcale nie wiedział co robić jak podano w artykule . Nauczycielka chciała dalej prowadzić lekcję. Zaproponowała odsunięcie ławek od szyb.

ram pam pam

nowiuśkie szybi !!! gdzie ja tera takie łokno dostane ?!?!

Gość

Nie dajcie wmówić sobie ze to były ćwiczenia przed szkoleniem które miało odbyć się dwa dni później, to zbieg okoliczności. Bardzo przykry bo pokazujący ze nauczyciele mimo odbytych wcześniej szkoleń, albo nie wiedzą co robić kiedy ktoś strzela w uczniów z odległości kilkunastu metrów. Taką informacją dyrekcja chce zatuszować sprawę, udać że strzały były „nieprawdziwe”. Nie bez powodu zakazano uczniom mówić komukolwiek o tym co się stało. Nie moi drodzy, to nie gołąb uderzył w szybę.

Gość

Przypuszczam, że to jest ściema pod wybory i ćwiczenia. Być może chcą przy okazji zrekrutować kogoś do obrony terytorialnej.

ユウキアスナ

Na szczęście wcześniej zmieniłam szkołę.

Miro.B

Najlepszy to Elektryk z Zyrardowa! Super poziom nauki i dobry zawod !

Gość

Upublicznić wizerunek, obciążyć kosztami za szybę, za całą akcję, następnie odszkodowanie i lincz publiczny, a jak nie ma pieniędzy, to do przymusowej ciężkiej pracy aż spłaci.

Gość

Tak zapromował się producent szyb kuloodpornych ;)

Gość

oj oj tam ktoś pryknął po fasoli

Gość

Szkoła sie miesci w dzielnicy gdzie wiekszosc mieszkańców (czytac ze zrozumieniem) powtorze wiekszoszosc co nie znaczy wszyscy to patologia ktora jest przekazywana z pokolenia na pokolenie tak ze pewnie jakis patol pijany albo nacpany chciał zabłysnąć. Może jak go albo ją złapią,publicznie pokażą wizerunek, i ukarają surowo to bedzie przestroga dla innych zartownisiów...

Gość

Moze z liceum Kosciuszki strzelali

Gość

Masoni atakują

brw24

PEWNIE JAKIŚ NIZADOWOLONY UCZEŃ, ROBI SIĘ NAM DRUGA AMERYKA !!!

Gośćddd

Dziwne.. a myślałem,że najbardziej nielubiana szkoła w Pruszkowie to "dwójka" na Helenowskiej i jej kompetentny dyr