27° Niedziela
19 Sierpnia


grodzisk.pl

Świetlica w Chlebni już gotowa

Na sobotę 3 lutego zaplanowano uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Chlebni. Z tej okazji przygotowano ciekawy program artystyczny oraz poczęstunek.

– Pomysł na budowę świetlicy powstał z zapotrzebowania mieszkańców. Sołectwo coraz lepiej się rozwija, integrujemy społeczność lokalną, uwzględniamy wszystkie grupy wiekowe, zastanawiamy się też nad ofertą dopasowaną do zgłaszanych oczekiwań. Chcemy stworzyć strefę kibica, zaopatrzyć pomieszczenia w różnego rodzaju gry m.in. planszowe, stół do bilarda, piłkarzyki – mówi Sławomir Pietraszek, sołtys Chlebni i radny rady miejskiej w Grodzisku Mazowieckim.

Mieszkańcy do swojej dyspozycji będą mieli budynek o powierzchni niespełna 100 mkw. na ogrodzonym terenie. Obok świetlicy powstał niewielki parking na cztery auta.

Oficjalne otwarcie świetlicy odbędzie się 3 lutego o godz. 13.00. Na mieszkańców będzie czekać cześć artystyczna przygotowana przez mieszkańców sołectwa, zaplanowano również występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej im. Feliksa Dzierżanowskiego. Nie zabraknie również poczęstunku – darmowej grochówki.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

silver

Mam pomysł na nazwę: Kostnica

maruda

Architektoniczne „ cudo” to raz:) a dwa to lokalizacja. Żeby kiedys sąsiedzi nie marudzili;)

podkowianin

Trąci dawną epoką... Jeszcze elektryfikację proponuję rozpocząć i w Kronice Filmowej pokazywać jak szczęśliwy lud ciągnie tłumnie do świetlicy oglądać TV... A przy okazji, to kto zgodził się na takie architektoniczne "cudo"!?

Gośćpitek

Suuper chlopek z PSL A obwodnica..... Za sto 200 Lat Jeeest suuuper A i park..soory i deptak pełen żyli Brawo pgr .....

Jaro

Chyba w Chlewni !!!

Tomasz

Slyszałem, że buduja sie kolejne w Zabłotni.Krasniczej Woli,Izdebnie. W kazdej wsi swietlica. Ciekawe zjawisko w Grodzisku