19° Sobota
22 Września


Facebook: Gminna Świetlica w Kozerkach

Świetlica w Kozerkach zyska pracownię multimedialną

Świetlica w Kozerkach może liczyć na nowe wyposażenie. Placówka została laureatem programu społecznego Pracownia Orange.

„Wszystkie ręce na pokład” – przez ostatnie tygodnie takie hasło dominowało w Kozerkach i okolicy. Świetlica wystartowała w 3. edycji programu Pracownie Orange. O tym, czy w Kozerkach pojawi się nowoczesna pracownia multimedialna mieli zdecydować internauci. Teraz możemy jasno stwierdzić – spisali się na medal.

Świetlica w Kozerkach znalazła się w gronie 26 zwycięskich placówek, w których pojawią się nowe, multimedialne pracownie. – Proszę Państwa udało się! Wygraliśmy pracownię Orange! Jestem dumna z nas Wszystkich i Wszystkim dziękuje z całego serca! Już dziś serdecznie zapraszam na uroczyste otwarcie pracowni i wspólne świętowanie sukcesu – czytamy na Facebooku Gminnej Świetlicy w Kozerkach.

Tym samym w świetlicy mieszkańcy będą mieli lepszy dostęp do technologii, zyskają także możliwość poszerzenia kompetencji cyfrowych.

Placówka z Kozerek zebrała łącznie 18281 głosów. Najwięcej uzyskała świetlica z Bytowa (woj. pomorskie) – 20353.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Szkoda, że z Kozer Nowych nie ma do niej dojścia. Zabrali przejazd kolejowy, a nie wybudowali nawet kładki czy tunelu dla pieszych. Byłoby bliżej chociażby do autobusu.