°


Archiwum

Święto Milanówka w stylu retro

9 września Milanówek będzie obchodził swoje święto. Sprawdźcie jakie atrakcje znalazły się w harmonogramie imprezy.

Wszystko rozpocznie się o godz. 14.00. Usłyszymy wówczas piosenki z lat 20-tych i 30-tych w wykonaniu uczestników zajęć wokalnych Dariusza Biernackiego w Milanowskim Centrum Kultury. Również od tej godziny rozpoczną się warsztaty modowe na stoisku „Modystka i stylistka”, miasteczko warsztatowe i animacje dla dzieci. 

Z pewnością ciekawym elementem będzie spacer swingowy ul. Kościuszki. To o godz. 15.00. Nie zabraknie tego dnia warsztatów rysunkowych dla każdego o tematyce: samochodów zabytkowych i portrety ze starych fotografii. Niemalże przez cały dzień będzie można oglądać wystawę rysunkową Anny i Michała Orłowskich oraz dzień otwarty – Creosfera Szkoła Rysunku i Malarstwa w Milanówku. 

Wszyscy fani Agnieszki Fitkau-Perepeczko powinni tego dnia zarezerwować sobie godzinę 16.00, bo to właśnie wtedy odbędzie spotkanie autorskie. 

A o godz. 19.00 gwiazda wieczoru – Grupa MoCarta! Czyli dobrze znana wszystkim grupa kabaretowo-muzyczna. 

Na zakończenie dnia o 20.30 potańcówka z Dj Wiką i Dj Foggiem. 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Milcio

Do Milanowianka:to nie obchody tylko odchody. Fajnie będzie Fogg i jego hit szalona. A tak na poważnie to dlatego jest w sobotę, bo Mieczysław Fogg śpiewa " ta ostatnia niedziela" A to by podlamało P. Burmistrz K.

Gość

a przeboje M.Fogga będą ?

Gość

A dlaczego w sobotę a nie w niedziele ? Boją się że za dużo ludzi będzie mogło przyjść ?

Milanowianka

Milanówek to lata 20- 30 obchody są super ---pilot podziękujemy już teraz

pilot

Dziadostwo finasowane budżetu miasta za burmistrza wysockiego było lepiej były koncerty gwiazd myslovitz,kult ,budka suflera ,kya,łzy,elektryczne gitary a teraz za rządów burmistrz kwiatkowskiej lata 20lata30 dobrze że za rok wybory to podziekujemy pani burmistrz