17° Poniedziałek
15 Października

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

Czytelnik Marek

Sygnalizacja uszkodzona. Szukają przyczyny

Od około tygodnia nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Regulskiej w Regułach. Kierowcy alarmują, że może przez to dojść do wypadku.

– Witam, ładnie zrobiony odcinek ul .Regulskiej, ale niestety ciężko się do niej przedostać od strony Piastowa, bo od prawie tygodnia nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Regulskaiej z Al. Jerozolimskimi Droga redakcjo, czy możecie coś zadziałać w tym kierunku? – napisał do nas internauta Rob Jot.

Podobnych głosów było więcej. Niedziałająca sygnalizacja świetlna to również problem dla przechodniów, którzy chcą w tym miejscu przejść na drugą stronę Al. Jerozolimskich. 

Za sygnalizację świetlną na wspomnianym skrzyżowaniu odpowiada Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich. – Wczoraj otrzymaliśmy sygnał, że jest tam problem z sygnalizacją. Raz działa, a raz nie. Na miejscu był już konserwator, który ponownie uruchomił sygnalizatory, ale te znów się wyłączyły. Podejrzewamy, że w trakcie przebudowy ul. Regulskiej musiało dojąć do uszkodzenia instalacji kablowej sygnalizacji – mówi nam Monika Burdon, rzecznik prasowy MZDW.

Drogowcy nie są w stanie określić dokładnego terminu ponownego uruchomienia sygnalizatorów. – Postaramy się naprawić to jak najszybciej – dodaje Burdon.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

"Podobnych głosów było więcej"... O ile więcej? Ile było tych głosów? Kto do was w tej sprawie jeszcze napisał? Uzupełnijcie więcej komentarzy tych czytelników, którzy tak do was piszą.

Gość

Dziś po południu coś tam grzebali i światła działały.

Gość

wstyd panie starosto .Starostwo powiatowe natychmiast do likwidacji.

Gość

Zaraz będą pruć nową nawierzchnię w poszukiwaniu przeciętego kabla i będzie kicha a Pan Starosta już odtrąbił sukces. Najwyżej otworzy jeszcze raz z czynnymi światłami:)

Gość

Jak zwykle komedia z MZDW. Naprawdę to aż taki problem? Poza tym, dlaczego na połączeniu Alej z Regulską, nadal są jakieś doły, nierówności (zwłaszcza zauważalne jadąc od strony Pruszkowa)?

Gość

Przyczyną pewnie jest awaria.

JN

Tego za cholerę nie mogę zrozumieć: od tygodnia nie działają światła na skrzyżowaniu Jerozolimskich i Regulskiej, a rzecznik MZDW pisze "Wczoraj otrzymaliśmy sygnał, że jest tam problem z sygnalizacją". Wcześniej przez miesiąc na poboczu Jerozolimskich leżał pełnowymiarowy materac łóżka. O potrąconych zwierzętach czy jakichś niedziałających lampach w sygnalizatorach to już w ogóle nie wspomnę. Jak to jest, że żadne cholerne służby które regularnie patrolują okolice nie mogą mieć "gorącej linii" z zarządcą drogi i natychmiast informować go o takich rzeczach?!

Gość

No to trzeba będzie świeżą ulicę rozkopać.

Yolo

Niech zapytają kopaczy gdzie rozwalili kable. Ale jak powiedzą to ich obciążą za naprawę. Nic się nie zmienia, wszystko dokładnie tak jak w przedszkolu.