°


mat. prasowe

Szkoła z Komorowa została laureatem konkursu

Gimnazjum im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie, jak również nauczycielka pracująca w tej placówce zostali laureatami konkursu „Edukreator na Mazowszu”.

„Edukreator na Mazowszu” to konkurs dla kreatywnych szkół i nauczycieli, zorganizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Udział w nim brały szkoły, które stwarzają przestrzeń kreatywnego rozwoju ucznia poprzez upowszechnienie kultury oraz nauczyciele cechujący się wyobraźnią i pomysłowością w prowadzeniu lekcji i zajęć, a także posiadający umiejętności inspirowania uczniów ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień kulturowych.

Wyróżnienia trafiły do szkoły w Komorowie. – Gimnazjum im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie otrzymało wyróżnienie, a „Najbardziej Kreatywnym Nauczycielem na Mazowszu” została pani Katarzyna Wołek, nauczyciel języka polskiego w Gimnazjum i Szkole Podstawowej – poinformowali nas przedstawiciele placówki edukacyjnej.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Znajacy temat

Czy dawna ekipa dyrektorska stamtąd, czyli p. Gra......ka np., siedzi wreszcie w pudle za korupcję....? :) dopóki tacy ludzie będą choćby w dalekoej orbicie szkoły w komorowie, placówki bede dalej pikować na dno

Gość

brawo

Absolwent

Gratulacje Pani Kasiu!

Gość

gratulacje !