19° Sobota
22 Września


archiwum

Szukali 80-latki

Kilka policyjnych patroli i zastępów straży pożarnej prowadziło działania w Parku Potulickich. To nie były ćwiczenia. Poszukiwano 80-letniej kobiety.

Coś się dzieje w Parku Potulickich. Jest dużo jednostek straży pożarnej i policji – napisał na numer kontaktowy jeden z naszych czytelników.

Straż pożarna potwierdziła informacje o działaniach. – Kilka zastępów straży pożarnej wspomagało policję w działaniach, jednak o szczegóły poszukiwań proszę pytać funkcjonariuszy policji – powiedział nam kpt. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Pruszkowska policja przekazała nam już nieco więcej informacji o akcji. – Poszukiwaliśmy 80-letniej kobiety. Poprosiliśmy o pomoc strażaków, na miejscu był również pies tropiący – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Na szczęście szybko udało się ją odszukać. Otrzymaliśmy informacje, że w okolicy ul. Partyzantów błąka się starsza pani. Okazało się, że to właśnie poszukiwana 80-latka – dodaje.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

paulina

Brawo policja i strazacy koćham was