27° Niedziela
19 Sierpnia


Archiwum

Tajemnicza śmierć 35-latki

W nocy z poniedziałku na wtorek w bloku przy ul. Helenowskiej 16 w Pruszkowie policjanci ujawnili zwłoki kobiety.

O zdarzeniu poinformował nas czytelnik, wysyłając wiadomość na adres kontakt@wpr24.pl. – Co się stało wczoraj w bloku przy ulicy Helenowskiej 16? Koło 19.00 jak przechodziłem stała tam karetka, ale jak wracałem z pracy koło godziny 23.45 stał pod blokiem radiowóz policji kryminalnej, samochód techników policyjnych oraz pojazd pogrzebowy. Akurat wynosili z domu ciało w białym worku – napisał Bartek.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z pruszkowską policją. Niestety w jednym z mieszkań znaleziono zwłoki. – Policjanci ujawnili ciało 35-letniej kobiety, decyzją prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Nikogo innego nie było w mieszkaniu, trudno w tej chwili powiedzieć co dokładnie się wydarzyło. Będzie prowadzone śledztwo, które wyjaśni okoliczności tego zdarzenia – powiedziała nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 10

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

To już normalnie umrzeć nie można bo zaraz jakieś gapie i plociuchy doniosą do wpr

Gość

Do gość z g.16.44: może i Bartek ściemnia , za to ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem :) w artykule nie jest napisane ze o godz 19 stał samochód policji tylko karetka...

Rasul Allah

Kiedyś byl duzy artykuł w Newsweeku na temat osiedla Staszica o wymownym tytule,, Staszica wylegarnia zła "

Prof. Breloczek

Dlaczego WPR zamiast pisać po ludzku posługuje się policyjno-prokuratorską grypserą? "Ujawnili zwłoki". Nie można "Znaleźli ciało"?

Gość

Bartek sciemnia, bo o 19 nie bylo pod tym blokiem zadnej policji. Jeden radiowoz byl o 19, ale przy Jasnej do potracenia pieszego. A tak poza tym to skoro nikogo w mieszkaniu nie bylo to kto niby znalazl te zwloki i wezwal policje?

Gość

Zawsze bawiły mnie niedoinfornowane społeczniaki. Tacy którzy nie wiedzą kim jest Bryndziak czy rodzina Prasol albo jakimi samochodami jeżdzą kryminalni. To społeczniaki które w Pruszkowie tylko sypiają nie wiedząc nic o życiu w mieście.

Głos

Tamten rejon to tragedia,dzieciaki chłodzące do i ze szkoły. Wychodzące na ulicę wprost z zaparkowanych na Helenowskiej samochodów. Przejścia oczywiście w ogóle bez żadnej dużej wysepki,pędzące w samochodach łby i zaaferowane zakupami w mięsnym kobitki...Coś się yam prędzej czy później wydarzy.

Gość

Toś się Bartek napracował! o 19.00 szedłeś a o 23.45 już wracałeś

Gość

Co za dzien byl wczoraj na tym osiedlu. Najpierw potracenie pieszego na pasach przy tych pawilonach przy Jasnej, a potem jeszcze znaleziono zwloki kobiety.

Gość

Zawsze mnie bawią te rzekome informacje od mieszkańców. Idzie facet ulicą, wie wszystko - który samochód jest kryminalnych, który techników (a oba są nieoznakowane i po prostu stały pod blokiem), a nie wie co stało się w środku. Niesamowite ;)