27° Środa
19 Września


Archiwum

Targi pracy w Grodzisku

19 października odbędzie się XII edycja Grodziskich Targów Pracy. Standardowo programie znajdą się propozycje ofert zawodowych, ale nie tylko.

Grodziskie Targi Pracy zawsze spotykały się z dość znacznym zainteresowaniem. Dla wielu osób to dobry sposób na znalezienie zatrudnienia, zwłaszcza, że na miejscu „od ręki” możemy złożyć swoją aplikację i nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcą. W szczególności pracodawcy poszukują: magazynierów, pracowników ochrony, produkcji, operatorów wózków widłowych itp. 

Ale targi pracy to nie tylko oferty. To miejsce gdzie możemy zasięgnąć indywidualnych porad u doradców zawodowych i ekspertów – Urzędu Skarbowego, Państwowej Inspekcji Pracy oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 

Obecnie trwa kompletowanie wystawców. Jak pracodawcy mogą zgłaszać się do Powiatowego Urzędu Pracy w Grodzisku Mazowieckim? Należy wejść pod ten adres: www.grodziskmazowiecki.praca.gov.pl i wypełnić formularz, a następnie wysłać go na adres mailowy: oferty@pupgm.internetdsl.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 października.

Grodziskie Targi Pracy odbędą się 19 października, w godz. 10-13. Miejsce wydarzenia to Zespół Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żwirki i Wigur 4 (sala gimnastyczna).


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

A ty Adamie skąd jesteś że Grodzisk ci nie pasuje ?

Adam

Grodzisk to ochyda! Porazka

Gość

Proponowałbym targować tą pracą we wszystkie targowe środy i soboty na targowisku miejskim w Grodzisku Maz. Przyznacie Państwo, również z PUP, że wydarzenia miałyby większą skale i szerszą ofertę..

Xiao7

Nikt nie hejtuje targów pracy w grodzisku. Aż dziwne :D