Targi pracy w Grodzisku Mazowieckim

RSS Drukuj A | A
Data publikacji: 2012-03-29 13:25:08 Data aktualizacji: 2012-03-29 13:28:59

wpr24

​Już 19 kwietnia w budynku Zespołu Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żwirki i Wigury 4 odbędą się targi pracy.

​Pracodawcy chętni zaprezentować swoją ofertę powinni wypełnić formularz uczestnictwa dostępny tutaj i przysłać go drogą mailową do 12 kwietnia na adres: oferty@pupgm.internetdsl.pl

Targi odbywać się będą w godzinach od 10.00 do 14.00 W tym czasie osoby bezrobotne i poszukujące pracy zapoznają się z ofertami, a także będą mogły skorzystać z porad doradców zawodowych i ekspertów.

Patronat nad wydarzeniem objęli starosta grodziski oraz dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Grodzisku Mazowieckim.

Podobne wiadomości

Skąd wezmą środki na odszkodowanie?

PIASTÓW Miasto ma wypłacić blisko 20 tys. zł odszkodowania byłemu pracownikowi magistratu, który został zwolniony niezgodnie z przepisami, o czym orzekł Sąd Pracy. Kłopot w tym, że rada miasta nie wyraziła zgody na przekazanie pieniędzy, które miałyby pójść na zapłatę.

Nie chciał płacić, teraz posiedzi

GRODZISK MAZ. 34-letni Marcin K. najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Powód? Mężczyzna próbował wymuszać zakupy w jednym ze sklepów w Jaktorowie.

Strzeżonego Pan Bóg strzeże...

GRODZISK MAZ. – Strzeżonego Pan Bóg strzeże – mówi Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska. Miasto uruchomiło właśnie centrum monitoringu, które swoim zasięgiem obejmuje 50 kamer. – A czekamy jeszcze na 9, które pojawią się na drogach wylotowych z Grodziska – dodaje asp. Katarzyna Zych z grodziskiej policji.

Komentarze 0

Dodaj komentarz Zamknij
captcha

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz

Daj nam znać! Wysyłaj zdjęcia, filmy!

Byłeś świadkiem wypadku
lub dramatycznego zdarzenia?
Coś cię zaskoczyło lub rozzłościło?

Wyślij SMS lub MMS na numer 600 924 925

Wyślij e-mail na kontakt@wpr24.pl

Wyślij zdjęcie / video przez formularz