19° Sobota
22 Września


Archiwum

To było uduszenie. Zabójstwo pod Błoniem

Prokuratura rejonowa w Grodzisku Mazowieckim prowadzi postępowanie w sprawie śmierci mężczyzny w Starych Faszczycach (gmina Błonie). Do tragedii doszło w sobotę, dziś postawiono w tej sprawie zarzut zabójstwa.

Do zgonu młodego mężczyzny miało dojść podczas imprezy. W sobotę około godz. 18.00 na miejscu w Starych Faszczycach pojawiła się policja. Od razu do wyjaśnienia zatrzymano dwie kobiety. Dopiero dziś możliwe było ich przesłuchanie. – Zostały zatrzymane dwie kobiety. Były w stanie znacznego upojenia alkoholowego. Po wytrzeźwieniu dopiero dziś mogliśmy wykonać z nimi jakiekolwiek czynności. Jedna z nich po przesłuchaniu w charakterze świadka została zwolniona, drugiej pani postawiono zarzut z artykułu 148 Kodeksu karnego, czyli zarzut zabójstwa – mówi nam Wojciech Ramotowski, zastępca prokuratora rejonowego w Grodzisku Mazowieckim.

Zarzuty zostały przedstawione po wstępnych wynikach sekcji zwłok. – Śmierć nastąpiła w wyniku nacisku na narządy szyi, które spowodowały zadławienie skutkujące zgonem – wyjaśnia prokurator Ramotowski.

Podejrzanej grozi kara od 8 do 25 lat lub dożywotnie pozbawienie wolności.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Sama kiedyś dawno temu po spożyciu o mało nie udusiłam swojego męża. Dziś mamy 30 lat stażu w zgodzie. Co to wóda robi z ludźmi...

Gośććććć

Zakazać sprzedaży alkoholu, tak jak zakazali sprzedaży dopalaczy. Takie artykuły pokazują że od alkoholu ginie więcej osób niż od innych używek! Zalegalizować trawkę! Ona jeszcze nigdy nikogo nie zabiła!

Sąsiadka

Skoro pisze o alkoholu to raczej wiadome ze człowiek po napojach alkoholowych potrafi zrobić się agresywny i przechodzi samego siebie. Co do tego zdarzenia to pewnie wszystko jest właśnie wynikiem upojenia alkoholowego i zgrzytów między uczestnikami libacji.. może denat był w stosunku co do pan agresywny lub próbował wymusić akty seksualne ? Nic na sile wiec trzeba się jakoś obronić ... tak tragicznie wlasnie kończą się takie zabawy ludzi którzy nie potrafią obchodzić się z alkoholem ..

Gotika

Do Bogusław- Tak, jest bardzo ładna i wszystkie ładne kobiety mają tendencje do duszenia, bicia pejczem, związywania, gryzienia i nie tylko. Wykształciła się bowiem wśród nich rasa niesamowitych wapmirzyc, które spijają życionośny płyn z szyi facetów także. Pasztety są bezpieczniejsze :D

Bogusław

Czy ktoś zna tą dziewczynę aresztowana? Czy jest ładna? Pytam bo interesuje mnie psychologiczny aspekt tej zbrodni? Czy ładne są zdolne do takich rzeczy? Czy to raczej jakiś gruby pasztet?

Daro

Porazka Babsztyle!

mlodykołojtaj

marzena do dusi samym smrodem , to kto jest winny teraz?