17° Poniedziałek
15 Października

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

Anna Zwolińska

Tragedia na drodze w Kozerkach. Zginął rowerzysta

Przed godz. 6.00 na drodze wojewódzkiej nr 719 w Kozerkach doszło do tragicznego wypadku. Jak informuje policja, kierowca samochodu ciężarowego najechał na rowerzystę.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy drogą mailową. – W miejscowości Kozerki doszło do śmiertelnego wypadku. Samochód ciężarowy zmiażdżył rowerzystę – napisał Andrzej na adres kontakt@wpr24.pl.

Policja wyjaśnia przyczyny wypadku. – Potwierdzam, że przed godz. 6.00 w Kozerkach doszło do śmiertelnego wypadku. Był to wypadek z udziałem rowerzysty – mówi asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Ze wstępnych informacji wynika, że było to najechanie na rowerzystę przez kierującego Iveco, w wyniku czego 36-letni rowerzysta zginął. Kierowca był trzeźwy – wyjaśnia.

Spytaliśmy, czy są utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 719. – Nie ma żadnych utrudnień w tej chwili – zaznacza asp. sztab. Zych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925. 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 16

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Głos

Kiedy urzędnicy zaczną prawnie odpowiadać za swoje nieróbstwo i zaniechania???

Milo

Do gościa 21:19 : Gość z 16:24 myśli rozsądnie po co z.........ć jak nie ma takiej możliwości, bo przykładowo jeżdżą tym odcinkiem rowerzyści do pracy , a w większości jeźdzą to trasą busy. Ja jeźdzę busem i wiem jak trzeba być uważnym nie mówiąc o tirach. Tym odcinkiem drogi jeździ rowerem moja narzeczona więc nie daj Bóg, że to przez ciebie mogła by być następna tragedia. Wyrazy współczucia rodzinie:(

Gość

do gościa z 16.24-takie zawalidrogi to bym utylizował

Gość

Nic wartościowego nie zostało stracone

Ja

Czy rowerzysta byl trzezwy? Czy mial oswietlenie?? Czy miał uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych???

Rowerzysta

Sam jeżdżę dużo na rowerze ale wyobrażam sobie jak mozna wyjechać o godzinie 6.00 o nie mieć nawet małego odblasku na rowerze o kamizelce czy lampkach nie wspomne...

Gość

Jedziesz autem to zwolnij jak widzisz pieszego czy rowezyste ja jezdze z glowa w miescie 40-50 na godzine i mam gdzies ze za mna sznur samochodow

r2d2

@Gość15 Niestety przjechał tylko 300m od domu. ['].

Gość

Z Kozerek

Gość15

wiecie skąd był rowerzysta?

Gość

Do Brwinowianina: Masz rację. Powiem Ci nawet, że tak z 10 lat temu nasi niezwykle skuteczni gospodarze kilku miast i gmin, pod wodzą znanego z efektywnego działania prezydenta Pruszkowa, Jana Starzyńskiego, podpisali umowę o budowie trasy rowerowej: od Michałowic do Grodziska i dalej właśnie aż do Leszna, czyli w sumie aż do Puszczy Kampinowskiej. Miód malina, prawda? A ponieważ Ci panowie, a zwłaszcza ich pruszkowski przywódca, słyną z tego, że nie rzucają słów na wiatr, dzięki temu wszyscy jeździmy już od lat kapitalna ścieżką. Bardzo Panom dziękujemy za troskę o rowerzystów. Pokłonimy się zwłaszcza przy urnie wyborczej w listopadzie.

Gość

PiS . Ty nadal chlejesz zamiast polknac przepisane leki ?

PiS

Sytuacja ulegnie poprawie zaraz po tym jak Nasz Pan Naczelnik Państwa Pan Prezes Jarosław Kaczyński przejmie pełną władzę w Grodzisku Mazowieckim i wszystkich miastach.

Gość

Jazda rowerem jest OK jednak brak ścieżek i znajomości przepisów o ruchu drogowym doprowadza do tragicznych w skutkach wypadków.

brwinowianin

Nie dalej jak kilka dni temu pisałem właśnie o ROWERZYSTACH, kiedy to był artykuł o modernizacji drogi Błonie - Leszno. Okazuje się że długo nie trzeba było czekać aby potwierdziły się moje obawy o to , w jaki beznadziejny i przestarzały sposób realizowane są inwestycje drogowe w naszej okolicy. Droga z Błonia do Leszna to droga bardzo atrakcyjna dla rowerzystów podążających nią do puszczy kampinoskiej. Już sobie wyobrażam w jakim niebezpieczeństwie będą rowerzyści jadący ta drogą po jej prowizorycznej przebudowie, - będę spychani przez tiry do rowów ! Jak można w w dziesiejszych czasach przy projektowaniu dróg nie uwzględniac rowerzystów ! To jakiś paradoks ! Przecież każdy z nas jest rowerzystą, pieszym i kierowcą jednocześnie. Wspomniana droga z Grodziska do Żyrardowa też nie posiada oddzielonego pasa dla rowerzystów wzdłuż jezdni. SKUTKI TAKICH ZANIEDBAŃ OKAZAŁY SIĘ TRAGICZNE.

Gość

Gdyby była obiecywana od 24 lat obwodnica, to takich wypadków byłoby mniej. Może czas pożegnać tych którzy wiecznie obiecują, i słowa nie dotrzymują.