30° Czwartek
21 Czerwca

Pią

Sob

NieAnna Sołtysiak

Tragedia w Nadarzynie, kolizje w Pruszkowie

W minioną sobotę policjanci mieli pełne ręce roboty. Na terenie powiatu pruszkowskiego doszło do trzech poważnie wyglądających zdarzeń drogowych. Jedno z nich zakończyło się tragicznie.

Do pierwszego zdarzenia doszło w Nadarzynie. – Doszło do zablokowania wjazdu z ronda w Nadarzynie obok kościoła do trasy katowickiej. Była straż pożarna i sporo jednostek policji Czy wiadomo coś więcej na temat tego zdarzenia? – napisał Michał.

Okazuje się, że doszło tam do tragedii. – Około godz. 20.40 doszło do wypadku. Kierowca forda uderzył w mercedesa. Ten z kolei trafił w sygnalizator, który spadł na stojącą obok kobietę. Niestety poszkodowana nie przeżyła. Sprawą zajmuje się prokuratura – mówi nam podkom. Karoli Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

To jednak nie koniec wydarzeń drogowych w naszym regionie. Do dwóch kolizji praktycznie w tym samym czasie doszło na ul. Przyszłości na pograniczu Parzniewa i Pruszkowa. – W nocy w sobotę około 2 na ulicy Przyszłości w okolicy skrzyżowania z planowaną ul.Wolnosci, działo się coś, wyglądającego na duży wypadek. Żona słyszała 2 uderzenia (w odstępie wielu sekund, więc jakby niezależne pojazdy i zdarzenia), które nastąpiły po wyciu silnika (szybka jazda?), prawdopodobnie z tego kierunku. Później stały co najmniej 2-3 pojazdy, w miejscach dość wyjątkowych (tak to wyglądało z odległości kilkuset metrów). Następnie z daleka widać było wzmożony ruch pojazdów uprzywilejowanych. Stały i jeździły karetki, policja oraz straż pożarna – napisał Michał.

Okazuje się, że na ul. Przyszłości doszło do dwóch zdarzeń drogowych. – Na ul. Przyszłości doszło do dwóch kolizji. Jeden z kierowców wjechał w krawężnik. Uderzenie było tak duże, że w aucie urwało się koło. W drugim przypadku kierowca wjechał w ogrodzenie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Obaj kierowcy otrzymali mandaty – informuje podkom. Karolina Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Jeśli chodzi o Parzniew to przejeżdżałem tamtędy. Dużo słoików potłuczonych, samochody to Golf na WRA i BMW na WSC. Szkody u pasażerek: Roksi Słomiany Blond z Golfa popłakała się, że popsuła jej się tapeta a Wysolariowana Sandra z BMW miała połamane tipsy

Gość 1

To kto im dał prawo jazdy, że trzeźwi a nie potrafią się w drodze zmieścić ? To jakaś paranoja..