°


Seweryn Dębiński

Tragiczny wypadek w Milanówku. Nie żyje 71-letni mężczyzna

W sobotni poranek na ul. Królewskiej w Milanówku doszło do tragicznego wypadku. Zginał 71-letni mężczyzna. Przez wiele godzin przejazd trasą był zablokowany.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników. – Uwaga, na odcinku Brwinów-Milanówek był wypadek, ruch kierowany przez policjanta na najgorsze drogi, błoto, mega kałuże i dziury – napisał o nas Wiktor.

Okazuje się, że do wypadku doszło około godz. 4.30, a policjanci na miejscu pracowali przez kilka godzin. – Na ul. Królewskiej w Milanówku zginął 71-kierowca matiza. Mężczyzna z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Jadący z naprzeciwka kierowca mercedesa zdążył zjechać z drogi i uderzył w słup nic mu się nie stało. Niestety jadący za nim kierowca forda już nie zdążył wykonać podobnego manewru i zderzył się czołowo z matizem – poinformowała nas asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Mimo podjętej akcji reanimacyjnej kierowca matiza zmarł na miejscu – dodaje.

Od rana kierowcy byli kierowani na objazdy. Jak informuje rzeczniczka grodziskiej komendy. Ruch na Królewskiej jest przywracany.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 12

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Chciałabym zauważyć , że po pierwsze większość wypadków spowodowana jest przez osoby młode, nie często słyszy się o wypadkach powodowanych przez starszych ludzi. Prosiłabym również, aby osoby , które nie znają sprawy, ani tego człowieka nie wypowiadały się na ten temat, ponieważ jak to ujęła osoba komentująca - takie komentarze nie wniosą nic do sprawy . Rodzina też czyta te komentarze, więc proszę zachować szacunek.

Gość

Komentować można kiedy zna się sprawę. Ten pan ciężko pracował, handlował w Grodzisku na rynku. Nad ranem wracał z towarem. Ktoś wyjechał mu z bocznej drogi. To ułamek sekundy, reakcja odruchowa. Żeby się nie zderzyć skręcił kierownicą w lewo. Gdyby nie cymbał wyjeżdżający z drogi podporządkowanej nie było by tej tragedii.

Gość

Dziadom starym to chodzik/laseczka nie samochod! zero refleksu wzrok nie ten samochody w tragicznym stanie. Ledwo lezie a bedzie jedzil. i hejtujcie sobie pajace poki taki dziadyga w was nie pi..lnie

Gość

jeżeli wypadek miał miejsce o 4,30 to dlaczego służby miały to w nosie co sobota rano? o godzinie 9.15 było dalej zablokowane .

Jola

Wspolczuje rodzinie. Nie znamy przyczyny- moze zaslabl ? Wiele jest takich wypadków niestety,

Gość

Do pierwszego od końca. "Mocno słabo", to na razie ty tutaj wypadłeś. Ujmując to jaśniej, rzeczywiście pierwszy od końca :-).

realista

B+C. Baran i cymbał.

@Rado

Słaby to ty jestes. Może czyta to rodzina więc zachowaj szacunek. Nic twoj komentarz nie wnosi do tej sprawy.

B+C

Ludzi po 60 powinni wysylac na badania lekarskie i psychotechnike taka dla ich wieku,sam jestem mlodym kierowca zawodowym i ja musze je robic, starzy ludzie tez powinni dla bezpieczenstwa swojego i innych.

Gość

Widzę Rado, że młody jesteś stosują twój tok rozumowania, ponieważ kierowcy do 30-tki powodują statystycznie najwięcej wypadków nie powinno im się wydawać prawa jazdy

silver

Tak się radziu składa, że większość wypadków powodują ludzie bardzo młodzi.

Rado

Straszne. Kolo 65 powinno sie juz zabierac prawko bo ludzie robia sie mocno slabi