24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
pixabay

Trwają poszukiwania nożownika

Policja nadal szuka mężczyzny, który 28 października zaatakował nożem 53-letniego przechodnia w Milanówku. Każda informacja może pomóc w uchwyceniu napastnika.

Wiadomo, że mężczyzna miał 20-25 lat. W sobotę w rejonie Tesco przy ul. Królewskiej w Milanówku zaatakował przechodnia, który bronił się. Podczas szarpaniny 53-latek doznał obrażeń, zranił się w podbródek i rękę. Napastnik uciekł. – Na ten moment nie mamy zbyt wielu informacji. Dysponujemy jedynie relacją poszkodowanego, którą otrzymaliśmy chwilę po zdarzeniu. Poszkodowany 53-latek będzie przez nas przesłuchiwany w charakterze świadka – mówiła nam 29 października asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Sprawa utknęła w martwym punkcie. Funkcjonariusze czekają na informacje, które mogłyby okazać się przełomowe w ustaleniu tożsamości nożownika. – Na tę chwilę mogę jedynie powtórzyć informacje przekazane po zdarzeniu. Nadal szukamy mężczyzny, który napadł na przechodnia w Milanówku. Wiek 20-25 lat – podaje asp. sztab. Zych.

Każdy, kto posiada wiedzę na temat zdarzenia proszony jest o kontakt z policją. Nawet najmniejsza informacja może okazać się cenna w rozwiązaniu sprawy.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Tak ludzie niech nam znajdą sprawcę a policja się tym pochwali że to oni jak zwykle.Jeszcze po sądach będą ciągać albo i cie oskarzą o mataczenie.

policjant

Jak mam szukać jak każdego 10 jestem w Warszawie co wekedn pilnuje parytidiotów którzy są łaskawi jechać na mecze i przy okazji robić sobie promocje na stacjach paliw i brać z półek co im się podoba za darmo. jak wiadomo nie wolno ich karać bo to są polscy patryidioci którzy głosują na naszą partię i naszego Wodza. Muszę też podsluchiwać i czytać malie naszych wrogów.

Milo

W tym wieku to raczej z patologicznej rodziny. Nie miał na papierosy itd... to zaatakował. Niech ten Pan wraca szybko do zdrowia :(