27° Środa
19 Września


Anna Zwolińska

Trzecie podejście do MRR

Władze Milanówka chcą aby przy Zespole Szkół Gminnych nr 3 funkcjonowało Miasteczko Ruchu Rowerowego. Milanowski magistrat już po raz trzeci szuka wykonawcy tego zadania.

Miasteczka Ruchu Rowerowego to nie tylko idealna zabawa da małych kierowców. Dzieci w ten sposób uczą się jak zachować się na drodze i poznają zasady ruchu drogowego. Jeśli tylko takie miasteczko pojawia się na miejskiej imprezie czy festynie, to korzysta z niego masa maluchów.

Władze Milanówka postanowiły stworzyć MRR przy Zespole Szkół Gminnych nr 3. Pojawiły się jednak przeszkody. Poprzednie podejścia do budowy MRR, a były już dwa, zakończyły się fiaskiem. Do postępowań nikt się nie zgłosił. Milanowscy włodarze podjęli więc decyzję, by z ogłoszeniem kolejnego,trzeciego już, postępowania nieco poczekać.

Trzecie postępowanie na budowę wraz z zaprojektowaniem Miasteczka Ruchu Rowerowego ogłoszono pod koniec listopada. Jeśli tym razem uda się wybrać wykonawcę prac, to ten będzie miał czas do 15 czerwca przyszłego roku na zaprojektowanie i wybudowanie MRR.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz