18° Piątek
19 Października

Sob

mat. prasowe

Trzy lokalizacje z naszego regionu walczą o podwórka

Walka o podwórka talentów Nivea wystartowała. Teraz wszystko zależy od internautów, czyli Was. Wybierzcie lokalizacje i codziennie głosujcie, a może podwórko pojawi się w naszej okolicy!

Nivea po raz kolejny organizuje konkurs, w którym można „wygrać” podwórko talentów dla wybranej przez siebie lokalizacji. W ramach akcji organizowanych w poprzednich latach wybudowano 100 placów zabaw, 100 szkółek piłkarskich, 80 podwórek i 20 podwórek talentów. W tym roku powstanie kolejnych 20 podwórek. Pięć lokalizacji wybrało specjalne jury z Filipem Chajzerem na czele. 

O tym w jakich lokalizacjach powstanie pozostała 15 zadecydują internauci. W tym roku należy się jednak spodziewać zmian w zasadach głosowania. W tej edycji podzielono lokalizacje zgłoszone do akcji ze względu na liczbę mieszkańców. Wytypowano trzy grupy: miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców, miejscowości od 20 do 60 tys. mieszkańców oraz miejscowości powyżej 60 tys. mieszkańców. W każdej z powyższych kategorii pięć lokalizacji z największą liczbą głosów otrzyma podwórko.

Z naszej okolicy zgłosiły się zaledwie trzy lokalizacje: 
(miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców)
– Komorów, al. Marii Dąbrowskiej – miejsce 70, 711 głosów;
– Baranów, Cegłów – miejsce 186, 108 głosów;
(miejscowości od 20 do 60 tys. mieszkańców)
– Piastów, Sowińskiego – miejsce 25, 416 głosów. 

Głosowanie trwa do 21 czerwca.

Jak ma wyglądać podwórko? To plac zabaw podzielony na trzy strefy: największą aktywną i dwie mniejsze – naukową i artystyczną. Na podwórku sportowców znajdzie się siedem elementów: kubik wspinaczka, urządzenie do balansowania, huśtawka bocianie gniazdo, gra twister, gra skok w dal, gra kapsle oraz trampolina. Na podwórku naukowców dzieci będą mogły korzystać z planetarium, rowerek, naukowa piaskownica oraz zegar słoneczny. Natomiast mali artyści w swojej strefie znajdą muzyczne tablice, teatrzyk oraz tubę do rozmowy. 

Glosować możecie tutaj


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

XYZ

Do Gość z g. 18:56 z dn. 27.05: No i odezwał się znawca tematów wszelakich.

Gość

Ci z Komorowa to niezłe dziady, Lidl be ale za darmochę to wszystko wezmą. Nie będzie przeszkadzał hałas a może większy ruch, na pewno elitarność wiochy poleci i przy okazji wartość działek. Jak wszystkim wiadomo dzieci hałasują, trzeba powiedzieć stanowcze NIE tej głupiej inicjatywie.