19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
mat. prasowe

Trzy lokalizacje z naszego regionu walczą o podwórka

Walka o podwórka talentów Nivea wystartowała. Teraz wszystko zależy od internautów, czyli Was. Wybierzcie lokalizacje i codziennie głosujcie, a może podwórko pojawi się w naszej okolicy!

Nivea po raz kolejny organizuje konkurs, w którym można „wygrać” podwórko talentów dla wybranej przez siebie lokalizacji. W ramach akcji organizowanych w poprzednich latach wybudowano 100 placów zabaw, 100 szkółek piłkarskich, 80 podwórek i 20 podwórek talentów. W tym roku powstanie kolejnych 20 podwórek. Pięć lokalizacji wybrało specjalne jury z Filipem Chajzerem na czele. 

O tym w jakich lokalizacjach powstanie pozostała 15 zadecydują internauci. W tym roku należy się jednak spodziewać zmian w zasadach głosowania. W tej edycji podzielono lokalizacje zgłoszone do akcji ze względu na liczbę mieszkańców. Wytypowano trzy grupy: miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców, miejscowości od 20 do 60 tys. mieszkańców oraz miejscowości powyżej 60 tys. mieszkańców. W każdej z powyższych kategorii pięć lokalizacji z największą liczbą głosów otrzyma podwórko.

Z naszej okolicy zgłosiły się zaledwie trzy lokalizacje: 
(miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców)
– Komorów, al. Marii Dąbrowskiej – miejsce 65, 1193 głosów;
– Baranów, Cegłów – miejsce 188, 132 głosów;
(miejscowości od 20 do 60 tys. mieszkańców)
– Piastów, Sowińskiego – miejsce 25, 739 głosów. 

Głosowanie trwa do 21 czerwca.

Jak ma wyglądać podwórko? To plac zabaw podzielony na trzy strefy: największą aktywną i dwie mniejsze – naukową i artystyczną. Na podwórku sportowców znajdzie się siedem elementów: kubik wspinaczka, urządzenie do balansowania, huśtawka bocianie gniazdo, gra twister, gra skok w dal, gra kapsle oraz trampolina. Na podwórku naukowców dzieci będą mogły korzystać z planetarium, rowerek, naukowa piaskownica oraz zegar słoneczny. Natomiast mali artyści w swojej strefie znajdą muzyczne tablice, teatrzyk oraz tubę do rozmowy. 

Glosować możecie tutaj


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

TOM_w_PASKI

w Piastowie to lepiej niech nie robią żadnego podwórka bo znowu powycinają zdrowe drzewa pod inwestycje a przy okazji to jeszcze coś spieprzą

Gość77

a potem będzie lament że palców zabaw nie ma dla dzieci ale jak firma prywatna funduje ich budowę to inni to maja w d.pie bo po co głosować jak jest mozliwość, lepiej potem opluwać włodaży czy innych że nie budują takich obiektów za pieniądze podatników

Gość

Hej Piastów ruszcie tyłki, Komorów ma to zgarnąć???