24° Niedziela
27 Maja


brwinow.pl

Tysięczna karta i nagroda

Stanisława Laskus jest szczęśliwą posiadaczką tysięcznej Brwinowskiej Karty Mieszkańca. Z tej racji otrzymała od gminy drobny upominek.

Brwinowska Karta Mieszkańca spotkała się ze sporym zainteresowaniem. Program wystartował pod koniec grudnia ubiegłego roku i w urzędzie pojawiły się kolejki chętnych. Kolejni mieszkańcy mogli się pochwalić posiadaniem karty, która umożliwia tańsze przejazdy komunikacją miejską. Z czasem kolejki były coraz krótsze.

Brwinowscy urzędnicy prowadzą dokładną statystykę wyrobionych kart. Z niecierpliwością czekali, kiedy zostanie wydany tysięczny dokument. W końcu nastał ten dzień. Co ciekawe, 1000 karta została wydana w... Walentynki. Jej szczęśliwą posiadaczką jest Stanisława Laskus, która od urodzenia mieszka w Brwinowie. – Jestem mile zaskoczona i bardzo się cieszę – mówiła posiadaczka 1000 karty mieszkańca.

Na panią Stanisławę czekał upominek w postaci gadżetów promocyjnych gminy Brwinów. 1000 kart już jest, a urzędnicy czekają na pokonanie kolejnej bariery. – Odliczamy dalej i czekamy na 2000 posiadacza Brwinowskiej Karty Mieszkańca. Dla niego też przygotujemy upominek – zapewnia Mirosława Kosiaty, kierownik biura promocji Brwinowa.

Posiadacze karty mieszkańca mogą korzystać ze zniżek na komunikację i usługi firmy specjalizującej się projektowaniem automatyki. Niebawem grono partnerów BKM powiększy się. – Prowadzimy zaawansowane rozmowy. Wszystko jest na dobrej drodze i niedługo nasi mieszkańcy posiadający kartę będą mogli skorzystać z kolejnych ulg w sektorze handlu i usług – wyjaśnia Kosiaty.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz