24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Anna Zwolińska

Uczeń rzucił racę na korytarz szkolny. Troje dzieci trafiło do szpitala

Po godzinie 11.30 jeden z uczniów rzucił racę na korytarz w Szkole Podstawowej nr 4 w Grodzisku Mazowieckim. W wyniku zadymienia troje dzieci zostało przetransportowanych do szpitala w celu wykonania badań.

W grodziskiej szkole przy ul. Zielony Rynek pojawili się dziś policjanci, strażacy i ratownicy z pogotowia. – Troje dzieci w stanie ogólnym dobrym trafiło do szpitala w Grodzisku Mazowieckim – poinformował nas Wojciech Diadia z Falck Medycyna.

Sprawą zajęli się policjanci. Co wydarzyło się na miejscu? – Potwierdzam, że o godz. 11.30 dostaliśmy informacje o zadymieniu na terenie szkoły. Ustaliliśmy, że była rzucona raca dymna na korytarz. W związku z tym potrzebna była pomoc straży pożarnej. Uczniowie byli ewakuowani na boisko. W tej chwili wracają już do sal na zajęcia, natomiast trzech uczniów trafiło do szpitala. Nie odnieśli oni żadnych obrażeń, natomiast wystąpiło u nich złe samopoczucie po podtruciu się dymem – mówi asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.
 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 11

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Wilku

Pamiętam jak w podstawówce jakieś łebki z 7 albo 8 klasy podpaliły zapalniczką tablicę korkową na której przyczepiano prace plastyczne i ogłoszenia. Korytarz się zadymił i cała szkoła była ewakuowana. To było w latach 90. więc kiedyś też się takie historie zdarzały.

AntyKOD

A może to dziecko Kijowskiego, alimenciarza z Brwinowa

Gość

Jestem dumny z mojego syna

TOR

A wy wiecie co ja przeżywałem na tym skwarze pod szkołą? Nie? To powiem : Skorzystałem z okazji i się opalałem na bieżni i prawie godzinę później powrót na 15 min fizy.

Gość

No tak Lilia. Ty napewno będąc w ich wieku nie wypilas ani jednego piwa na łące. Nie miałaś czasu bo po szkole lezalas krzyżem w kościele aż do dobranocki. Pierwszy raz miałaś pewnie dopiero po ślubie a męża wybrał Ci ojciec - Pan domu xD

Gość

Dziecko kiboli jak nic.

kibic

młody człowiek na kibola wyrośnie

(L) forever

młody na pewno kibo(L)

Gość

tata zapłaci za bezstresowy chów swojej progenitury

Lilia

Takie dzieci to powinny skończyć w odpowiednich ośrodkach wychowawczych. Za dużo luzu mają i robią co chcą, bo uważają, że im nic nie można zrobić. Z resztą wystarczy przypatrzeć się młodzieży co teraz wydziwiają. Na szpilkach w łąkach grupami chodzą i chlają alkohol i nie wiadomo co jeszcze zapewne narkotyki też idą w ruch. Częściej Policja powinna interweniować w tym miejscu.

Gość

To syn teściowej ciotki wujka od strony starej alimenciarza z kodu