27° Środa
19 Września


Seweryn Dębiński

Udawał policjanta, został zatrzymany

Po południu w Grodzisku Mazowieckim doszło do dość nietypowej sytuacji. Policjanci zatrzymali kierowcę samochodu, który przebrał się za funkcjonariusza policji i zatrzymywał inne pojazdy.

Informacje o tym zdarzeniu otrzymaliśmy drogą mailową. – Na ul. Traugutta w Grodzisku Mazowieckim policjanci chcieli zatrzymać do kontroli drogowej osobowego opla, ale kierowca zaczął uciekać. Pojazd miał oznakowania policyjne. Policjanci po tym jak opel nie zatrzymał się do kontroli drogowej podjęli za nim pościg. Samochód uciekał w kierunku autostrady A2 – napisała Mirosława.

O więcej informacji poprosiliśmy grodziską policję. – Jedna osoba została zatrzymana. W tej chwili policjanci sprawdzają czy tych osób mogło być więcej. Informacja wstępna była o podejrzeniu, że jakiś pojazd z włączonymi sygnałami świetlnymi zatrzymuje inne pojazdy, po tej informacji policjanci podjęli pościg za wskazanym pojazdem i zatrzymali kierowcę tego pojazdu – powiedziała nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Ktoś mu głupot nagadał że milicja "bierze" i chciał chłop sobie dorobić.

Andrzej

Koszmar. Niedlugo ABW bedzie stalo na drogach!

Ted

Pokaz nieudolności policji z Grodziska Mazowieckiego. Helikoptera nie ma bo ma przegląd bo wylatał liczbę godzin do pilnowania Państwa Kibiców piłki kopanej bo latał nad pociągiem żeby coś się nie stało kibicom. Pies tropiący przybył na miejsce po prawie 2 godzinach od ucieczki pozostałych sprawców.

Sanchez

Polsza dziki kraj, meksyk europy, swoją drogą jak można być tak głupim żeby się przebierać za gliniarza, nic dziwnego że wpadł od razu.