24° Niedziela
27 Maja


Anna Sołtysiak

Uderzył w barierki, utrudnienia na A2

Na autostradzie A2 w kierunku Poznania samochód uderzył w barierki. Kierowcy muszą liczyć się z korkami.

O zdarzeniu poinformował nas jeden z naszych czytelników. – Wypadek na A2 przy zjeździe na Pruszków od strony Warszawy – napisał do nas Michał w facebookowej wiadomości.

Na miejscu policja prowadzi czynności. Nikomu nic się nie stało. – Kierowca Peugeota jechał od Warszawy w stronę Poznania. Do zdarzenia doszło około 500 metrów przed zjazdem na Pruszków. Pojazd uderzył w barierki i obróciło go w poprzek jezdni. Kierowca nie odniósł obrażeń – opisuje asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Prawdopodobnie samochód jadący przed Peugeotem hamował i kierowca chciał uniknąć zderzenia. Gwałtowanie skręcił i uderzył w barierki – dodaje.

Kierowcy poruszający się autostradą A2 muszą liczyć się z utrudnieniami. – Tworzą się korki. Zablokowane są dwa pasy w stronę Poznania. Trwa usuwanie pojazdu z jezdni – wyjaśnia asp. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Może mi ktoś wyjaśnić jak na całkowicie prostej 3 pasmowej drodze można przywalić w barierki i się obrócić? W warunkach całkowicie suchych

Gość

No to zrzutka dla poszkodowanego na nowe auto

Pytalski

Czytam i sam nie wiem - to Peugeot miał wypadek czy kierowca przed nim? A może jeden i drugi?

op

Tydzień bez wypadku na obwodnicy i A2 tygodniem straconym.