19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
Seweryn Dębiński

Ukradł pastę do zębów, wpadł z narkotykami

Policjanci z Piastowa zatrzymali 37-latka, który w jednym ze sklepów ukradł pastę do zębów. Sprawa zakończyłaby się mandatem, gdyby nie zawartość kieszeni mężczyzny.

Jak to dokładnie wyglądało? – W policjanci z Piastowa zostali wezwani do kradzieży sklepowej w jedym z supermarketów. Po przybyciu na miejsce okazało się, że 37-letni mężczyzna ukradł pastę do zębów o wartości około 20 zł. Cała sprawa zakończyłaby się mandatem karnym, gdyby nie zawartość kieszeni mężczyzny. Policjanci podczas kontroli osobistej ujawnili w kieszeni spodni torebkę strunową, a w niej susz roślinny. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana – wyjąsnia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Mężczyzna usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Za kradzież pasty został ukarany mandatem. Za przestępstwo posiadania środków odurzających kodeks przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 12

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Kolejna "sensacyjna" wiadomość z Piastowa...następna będzie: "Kto wziął peta z parapeta" :-)) A klika pana Sz. po cichu robi swoje....:-)))

Karol

Trzy radiowozy zostały wezwanie do tego przestępstwa!

Gość

Wstyd! Niby palacz trawki a maniery użytkownika alkoholu!

Halitomin

Wziął pastę, żeby od niego trawki nie wyczuli :D

Gość

Pasta do zębów za 20złotych? Ze złota była, czy co?

Gość

Za kradzież mandat za trawkę do 3 lat czy tylko mi to zakrawa na jakąś paranoje

Hubal

Biedra na Wysockiego??? to może ktoś z Mutantów??:) patola tam jak nie wiem co...

Wpr

Piastow to porazka!

Gość

To w Piastowie sprzedają pastę do zębów? Aż się zdziwiłem, że nie chodzi tym razem o żaden alkohol, rower... Jak na Piastów to ten gościu ma mój szacun bo przynajmniej chciał zadbać o higienę a w tym mieście ludzie mają przeważnie inne pierwsze potrzeby.

Gość

Tesco czy Biedra na Wysockiego?

Gość

Trawka to nie srodek odurzajacy.

Gość

JPRDL... Jak można przynosić taki wstyd palaczom!