28° Czwartek
20 Września

Pią

Sob
SD

Ukradł perfumy za 2000 zł

Policjanci z Michałowic zatrzymali w Pruszkowie 30-latka, który postanowił wzbogacić swoją kolekcję markowych perfum. W ciągu tygodnia mężczyzna ukradł kilkanaście flakonów z perfumami. Teraz może trafić do więzienia.

Dyżurny z pruszkowskiej komendy dostał informacje, że w jednym ze sklepów na terenie miasta doszło do kradzieży. Pracownicy ochrony zatrzymali 30-latka, który od kilku dni okradał sklep. Mężczyzna kradł perfumy. – Od 25 marca do 3 kwietnia kilka razy dokonał kradzieży różnego rodzaju perfum o wartości ponad 2000 złotych – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

30-latek nie zdawał sobie jednak sprawy z tego, że wszystkie jego „zakupy” zarejestrowała kamera. Wpadł, bo po raz kolejny próbował ukraść perfumy. 

– Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży do którego się przyznał. Zatrzymany 30-latek trafił do policyjnego aresztu – dodaje podkom. Kańka.

Za przestępstwo kradzieży kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

No tak ...po co pracować uczciwie, uczyć się... jak można ukraść i całe życie uciekać

Zybi

....a teraz Rakowiecka dla niego !!!

Gość

Chcesz złapać złodzieja? Nie licz na policję. załóż kamerę... Jeśli ktoś został okradziony choć raz, doskonale wie, jak (nie) działa policja...

grabarz

Nie ma przymusu mieszkania w Parzniewie ani pracy w Mordorze. Nie ma także zakazu zarabiania więcej w rodzinnych stronach, gdzie woda jest z pewnością tańsza i krystalicznie czysta.

Gość

widać człowiek renesansu , oni w tej epoce nie lubili się kąpać, a naturalny odorek zabijali zachodnimi perfumami wylewanymi na siebie w znacznych ilościach , teraz taki buraczany hrabia własny odorek neutralizuje dymem z grilla

Daro

Ja od perfum wole np. Beherovke !!!

ja

jak się wodociągi sprzeda żydkom to po Polsce i Polakach

Parzniewianin

niedługo wszyscy zaczniemy kraść perfumy jeśli woda w Polsce będzie coraz droższa !